سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۵۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵- ۳۳: ۱۵
حجت‌الاسلام فلاحی در گفتگو با بسیج:
دبیر جبهه پایداری همدان با بیان اینکه هدف اصلی از پرونده‌سازی‌ها علیه بنده محروم کردن من از عرصه‌های سیاسی و اجتماعی است، در پاسخ به ادعای افرادی که اظهار کرده‌اند تا از همدان نروی رهایت نمی کنیم، گفت: ما به تکلیف خود عمل می‌کنیم و جبهه انقلاب را به هیچ وجه رها و عرصه را برای آنها خالی نخواهیم کرد.
حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با اشاره به ادامه روند شکایات‌های اخیر علیه ایشان اظهار داشت: این پرونده‌سازی‌ها با بیش از دو سال و با تغییر دولت علیه بنده شروع شده است.

دبیر جبهه پایداری همدان در خصوص منشأ پرونده‌سازی‌ها افزود: منشأ این امر به انتخابات ریاست جمهوری برمی‌گردد که عملکرد ما برای طیف مقابل چنان سخت بود که اظهار کردند ما با همه کار می‌کنیم به جز جبهه پایداری!

وی با بیان اینکه این طیف از مسئولین دولتی هستند، ابراز داشت: آنها با برنامه‌ریزی علیه ما درصدد بودند تا به نوعی ما را محدود کنند بنابراین در محل کار بنده در دانشگاه این کار را شروع کردند به این صورت که فردی را در دانشگاه قرار دادند تا به محض ورود بنده به دانشگاه برای جابجایی من تلاش کند.

فلاحی با بیان اینکه خوشبختانه به دلیل اینکه حکم کارگزینی بنده رسمی بود نتوانستند کاری از پیش ببرند و اینکه تلاش‌های شاکیان در بیرون راندن بنده از دانشگاه بی‌نتیجه ماند، گفت: این در حالی است که مجدد پرونده‌سازی قضایی علیه بنده ترتیب دادند.

وی شاکیان را یک باند دانست و عنوان کرد: در پرونده‌سازی‌های اخیر طی پیگیری و جلب رضایت از شاکی؛ اذعان کرد که من یک نفر نیستم بلکه ما 40 نفر هستیم.

دبیر جبهه پایداری همدان تعداد پرونده قضایی ایجاد شده علیه ایشان را 5 مورد برشمرد و تصریح کرد: برای این شکایت‌ها سه مورد منع تعقیب، یک مورد تبرئه و برای آخرین مورد نیز جریمه در نظر گرفته شده که در مرحله درخواست و فرجام‌خواهی است.

وی اضافه کرد: در این مدت فرجام خواهی، شاکیان به کمک مسئولین دولتی در استان همدان، به تهران رفتند و پیگیر انتقال من به قم شدند.

* به اجبار و فشار مسئولین همدان به قم منتقل شدم

فلاحی با تاکید بر اینکه به اجبار و فشار مسئولین دولتی در استان همدان از مهرماه سال جاری محل خدمت بنده از همدان به قم انتقال یافته است، گفت : از نظر قانون یک عضو هیأت علمی آزاد است و می‌تواند هر کجا باشد و خدمت کند، بنده وقتی متوجه درخواست انتقالم به قم از سوی دیگران شدم،به تهران رفتم و پیگیری کردم، اما آنها گفتند ما به شدت تحت فشار مسئولین دولتی استان همدان هستیم و چاره‌ای جز این نداریم.

دبیر جبهه پایداری همدان اضافه کرد: الان محل خدمت من در قم است و به‌خاطر اینکه خانواده‌ام در همدان مستقر هستند هفته‌ای چهار روز به قم می‌روم تا تدریس داشته باشم ومجدد برمی‌گردم.

وی با اظهاراینکه شاکیان در تلاش بودند تا با صدور دو حکم و تشدید مجازات، حبسی بگیرند تا برای بنده سوء پیشنه ایجاد شود، گفت: آنها سریع فردی را جلو انداختند که در دادگاه تجدیدنظر به قاضی القضات گفت، همین که در پرونده ایشان یک سوء پیشینه بیاید ما کاری به او ندارم.

فلاحی در ادامه با عنوان این که شاکیان صریحاً اظهار کرده‌اند که اگر از همدان رفته بودی کاری با شما نداشتیم ولی حالا که هستی ماهم هستیم، ابراز داشت : پدر یکی از شهدا با معاونین استاندار در خصوص پرونده‌سازی‌ها علیه بنده صحبت کرده بود که ایشان به پدر شهید گفته بود که اقای فلاح جریان رضوی‌فقیه را به میان آورده است و ما را در این جریان متهم کرده بنابراین به همین دلیل رهایش نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه جریان رضوی‌فقیه را همین آقایان دعوتش کرده بودند که در سخنرانیش به تمام نهادهای نظام اهانت کرده بود، گفت: در پی این اهانت مردم در آبان ماه سال 92 در امامزاده عبدالله تجمع کردند و اعتراض خود را به این جریان و اهانت هایشان اعلام کردند.

فلاحی با اشاره به اینکه در ادامه صحبت‌های رضوی فقیه ، آیت‌الله نوری همدانی موضع گیری کرد که باید رضوی فقیه محاکمه، برکنار و از استان برود، تصریح کرد: این امر متاسفانه اتفاق نیافتد و من در چندین سخنرانی در مسجد و تجمع ، اهانت‌های رضوی‌فقیه را برای مردم بازگو و ائمه جمعه را در این خصوص توجیه کردم بنابراین این مسئولان با ادعای اینکه بنده در جریان رضوی فقیه آنها را متهم کرده‌ام افرادی را به جلو می اندازند تا علیه من شاکی شوند.

* هدف اصلی ما پیگیری مطالبات رهبری است

دبیر جبهه پایداری استان همدان اضافه کرد: آنها در شکایت‌های خود عناوین متعدد نشراکاذیب، تهمت، افتراء، تهدید و ... را مطرح کرده‌اند که در دادسرای ویژه منع تعقیب خوردم.

وی در خصوص آخرین شکایت گفت: در این شکایت با اصرار همین فردی که پشت جریان رضوی‌فقیه قرار دارد دوباره شکایتی تحت عنوان نشراکاذیب کرده‌اند که مثلا به ادعای آنها ما به شورای تامین دروغی نسبت داده‌ایم در صورتی که تمام اسناد و مدارک صحبت‌های من وجود دارد که چنین چیزی نیست و من روز چهارشنبه در جلسه دادگاهی که تشکیل خواهد شد مدارک خود را نشان خواهم داد.

فلاحی با بیان اینکه هدف اصلی محروم کردن بنده از عرصه‌های سیاسی و اجتماعی است، در پاسخ به ادعای افرادی که اظهار کرده‌اند تا از همدان نروی رهایت نمی کنیم، تصریح کرد: ما به تکلیف خود همواره عمل می کنیم و جبهه انقلاب را به هیچ وجه رها نخواهیم کرد و نمی‌گذاریم این چنین افرادی میدان‌دار عرصه سیاسی و اجتماعی شوند.

دبیر جبهه پایداری استان همدان با تاکید بر اینکه هدف اصلی ما پیگیری مطالبات رهبری است، افزود: تمام سخنرانی های من تحت عنوان مطالبات رهبری است و همه این را می دانند اما جرات ندارند به مضمون صحبت‌هایم اشاره کنند چراکه اگر اشاره کنند در واقع باید بگویند که ما رهبری را قبول نداریم.

وی با بیان اینکه بیش از 50 جلسه سخنرانی در خصوص مطالبات رهبری و بدبینی به دشمن در شهر همدان داشته‌ام، یادآور شد: بحث ما دشمن‌شناسی بوده و شاکیان نامه‌های متعدد زدند که من به رئیس جمهور یا وزیر امور خارجه توهین کرده‌ام در صورتی که نمی‌توانند آن را اثبات کنند و یک مورد به عنوان نمونه بیاورند.

فلاحی با تاکید بر اینکه هدف ما روشنگری است، خاطرنشان کرد: این‌ها بهانه ای به‌دست آورده اند اما ما به دنبال فرموده امام خامنه ای (مد ظله العالی) هستیم که مردم روشن و آگاه شوند و در جریان قرار گیرند و نظارت کنند و همه بدانند که ما پشت سر انقلابی‌ها تا زمانی که احساس تکلیف می‌کنیم، هستیم و عرصه را برای آنها خالی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: