سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۰۶۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵- ۰۹: ۲۳
نه بهاییت نه مسیحیت تبشیری نه سلطنت طلبان!
رسانه بی هویت اندیشه که در ابتدا خود را سلطنت طلب معرفی می کند، اکنون گاهی حامی بهاییت شده و روز دیگر حامی مسیحیت تبشیری می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج، در روزهای اخیر بحران مالی گریبان گیر برخی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان شده و تعدادی از آنها را از پای در آورده و تعدادی دیگر هم با هر اقدامی سعی در زنده نگه داشتن خودشان در میان دیگر رسانه ها را دارند.

 

یکی از این رسانه های فارسی زبان بیگانه، تلویزیون سلطنت طلب اندیشه است، این شبکه در پی بحران مالی شدید و عدم حمایت مخاطبان از آن، برای بقای خود مجبور به انجام هر اقدامی تنها برای نگه داشتن رسانه خود کرده است.

 

این در حالی است که در روزهای گذشته این شبکه روزهای کاری خود را در ازای گرفتن مبلغی پول به نحوی تقسیم کرده که روزی حامی فرقه ضاله بهاییت بوده و برنامه های تبلیغاتی آنها را پخش نماید و یا در حمایت و مظلوم نمایی از آنها سخن پراکنی کند و روز دیگر ادعای نقض حقوق مسیحیان تبشیری و تبلیغات برای آنها در ایران را بیان می کند و از آنها حمایت می کند.

 

این همان بی هویتی و سردرگمی شبکه هایی مانند اندیشه را نشان میدهد که در قبال حیات تلویزیون خود دست به هر اقدامی خواهد زد و به قول خودشان تعصب و میهن پرستی را فدای حمایت از فرقه هایی می کند که وابسته به صهیونیست ها بوده و سعی در نابودی و ضربه زدن به همان میهنی را دارند که این به اصطلاح سلطنت طلبان در پی دفاع از آن هستند.

 

با این تفاسیر شبکه هایی مانند فارسی وان تعطیل و یا مانند من و تو به علت بدهکاری از ماهواره ای اخراج و در ماهواره ای دیگر در قبال دریافت هزینه ای کمتر و خدماتی ضعیف تر برنامه های بی محتوای خود را پخش می کنند.

 

در این بین هم عده ای از شبکه ها هم همچنان با امید به حمایت های مالی از سوی سرویس های جاسوسی غرب، با وعده های بی فرجام سعی در زنده نگه داشتن خود دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: