سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۶۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵- ۵۷: ۲۲
خبرگزاری بسیج: کتاب « دین» و «چالش‌های رسیدن به هدف» نوشته «لیلا انصاری اشلقی» به همت انتشارات «سمیع» نانشر برگزیده شهرستان ری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در  مقدمه این کتاب می خوانیم : «بخشی از معضلات ایجاد شده در جوامع انسانی از قبیل ظلم ها، خودکامگی ها، جنگ ها و استعمارها مربوط به انتخاب اهداف و چگونگی به کارگیری از وسایل جهت نیل به آن اهداف است. لزوم سنخیت بین هدف و وسیله‌ رسیدن بدان به عنوان یک اصل در اسلام مورد تأکید است اما امروزه با اباحی‌گری در بکارگیری از وسایل که موجب عدم رعایت سنخیت بین هدف و وسیله است، دست به گریبان هستیم.»

در این کتاب سعی شده است با مراجعه به دو منبع اصلی دین « قرآن و سنت» و ارائه دلایل لازم از " آیات و روایات" با شیوه‌ی متن پژوهی به علل و عوامل عدم پایبندی به اصل" موجه نبودن عموم وسایل جهت نیل به اهداف" دست بیابیم، برای سامان یافتن این کار از تفاسیر و شروح ارزشمند دانشمندان دینی و همچنین کتب و پژوهش های اندیشمندان در این زمینه استفاده شده است.

این کتاب در 104 صفحه و در قطع رقعی به همتانتشارات «سمیع» روانه بازار نشر شده است.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar