سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵- ۲۷: ۱۰
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از برگزاری گردهمایی رابطین روابط عمومی رده های بسیج استان بوشهر در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزای بسیج در بوشهر، عیسی اندر خور در گفتگو با خبرگزاری بسیج به تاریخچه روابط عمومی و اهمیت آن اشاره کرد و ابراز داشت: روابط عمومی یکی از مهم ترین و با ارزش ترین عوامل موثر در سرنوشت هر سازمان و یا نهادی محسوب میشود و به مراتب سازمان بسیج و رده های تابعه آن تا سطح پایگاه مقاومت از این قضیه مستثنی نیست.

وی تصریح کرد: ما در جهانی کردن بسیج و خبرگزاری بسیج تلاش و کار بسیار خطیری را در ادامه راه خواهیم داشت که البته رسیدن به نقطه هدف نیازمند کوشش همگانی در مسئولیت روابط عمومی بسیج از پایین ترین رده تا رده های بالا تر است.

اندر خور بیان داشت: روابط عمومی در بسیج به ویژه در رده های حوزه و پایگاه مقاومت بایستی جدی تر و پر تلاش تر در صحنه حضور داشته باشند و نقش تاثیر گذاری در شناساندن و معرفی شجره طیبه به آحاد ملت در فضای درون کشور و به سایر افکار و عقاید در اقصی نقاط جهان خواهند داشت.

وی گفت: روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در راستای حفظ و انسجام و مدیریت کاربردی روابط عمومی در سطح حوزه های مقاومت بسیج گردهمایی رابطین روابط عمومی در این رده ها را در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

اندر خور گفت: در این دوره یک روزه مسئولین شعب روابط عمومی در حوزه های مقاومت استان گرد هم جمع خواهند شد و نسبت به ماموریتها و وظایف خود بیشتر آشنا شده و دوره های مقدماتی خبرنگاری و عکاسی را می گذرانند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar