سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۸۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۵- ۲۱: ۱۴
با برگزاری هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان، در رشته تپانچه، باشگاه مقاومت بسیج به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج، هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان با حضور ۷ تیم در غیاب تیم مقاومت که در استراحت به سر می برد در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در همین راستا با اعلام نتایج این هفته، در مجموع امتیاز تیمی، بعد از ۵ ماه رقابتهای لیگ برتر تیراندازی بانوان و حضور ۱۰۰ ورزشکار و ۷ تیم حاضر در نهایت، در رشته تفنگ بادی، تیم نیروی زمینی ارتش با کسب امتیاز ۵۶ در صدر جدول قرار گرفت و تیم مقاومت با ۵۶ امتیاز و شهید شمسی پور همدان با امتیاز ۴۰ به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم مقاومت توانست با حداکثر امتیاز ۵۲ در مکان اول بایستد و تیمهای نیروی زمینی ارتش و شهید شمسی پور همدان با ترتیب با امتیاز های ۴۸ و ۴۰ در مکان های دوم و سوم ایستادند.

یاد آور می شود که نتایج قطعی انفرادی لیگ برتر تیراندازی بانوان در روزهای آینده متعافبا اعلام می شود.

در هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان با پیروزی تیم های مدعی بر حریفان خود همراه بود.

در رشته تفنک بادی تیمی، هیئت اصفهان، شهید شمسی پور همدان و نیروی زمینی ارتش به پیروزی رسیدند.

در رشته تپانچه بادی تیمی، هیئت اصفهان، نیروی زمینی ارتش و پاس ناجا با غلبه برحریفان خود به پیروزی رسیدند.

در انفرادی تفنگ بادی، صفیه صحراگرد از پاس ناجا در مکان اول، حسنا توتون چی از نیروی زمینی ارتش در مکان دوم و آرمینا صادقیان از پاس ناجا در مکان سوم ایستادند.

در انفرادی تپانپه بادی نیز، بهناز غلامی از نیروی زمینی ارتش در جایگاه اول، هانیه رستمیان از پاس ناجا در جایگاه دوم و زهره صادقی از پاس ناجا در مکان سوم ایستادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: