سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۱۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵- ۱۳: ۰۸
با حکم سرلشکر باقری؛
با حکم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» به عنوان جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور منصوب شد.
به گزارش سرویس راهیان نورخبرگزاری بسیج، سردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» با حکم سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور منصوب شد.
 
در بخشی از این حکم آمده است: با استعانت از خداوند متعال و به استناد اختیارات تفویضی مقام معظم فرماندهی کل قوا(مد ظله العالی) و با پیشنهاد رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، جنابعالی که از تجربه و دانش کافی در نیروهای مسلح و دفاع مقدس برخوردارید را به عنوان جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور منصوب می‌نمایم.
 
سرلشکر باقری در حکم انتصاب سردار فضلی عنوان کرده است: انتظار می‌رود برابر اساسنامه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و تدابیر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور نسبت به سیاستگذاری، هدایت کلی، هماهنگی، نظارت، حمایت و فراهم ساختن زمینه‌های لازم برای حضور اقشار مختلف مردم در قالب زائرین راهیان نور و مشاهده حماسه آفرینی رزمندگان اسلام و ایثارگران و دستاوردهای دفاع مقدس در مناطق عملیاتی را فراهم آورید.
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین خاطرنشان کرده است:‌ بدیهی است بهره‌مندی از مشاورت و مشارکت سازمان‌های نیروهای مسلح و دستگاه‌های دولتی، عمومی و همچنین استفاده از توانمندی‌های مردمی در این ماموریت مهم، می‌بایست در سرلوحه اقدامات قرار گبرد.
 
خاطرنشان می‌سازد؛ سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز است. وی که از جانبازان و یادگاران هشت سال دوران دفاع مقدس است، در سال‌های جنگ تحمیلی فرماندهی لشکرهای 33 المهدی و 10 سیدالشهدا(ع) را بر عهده داشت.  

دفاع پرس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar