سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۴۰۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵- ۳۵: ۰۹
نوذر شفیعی در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
نماینده سابق مجلس با اشاره به اظهارات رئیس سازمان بسیج مستضعفین مبنی بر لزوم تعمیق بخشی و کیفی‎سازی طرح صالحین عنوان کرد: این سخن سردار غیب‎پرور حکایت از آگاهی ایشان نسبت به این مسائل و اثرات این طرح دارد.
نوذر شفیعی نماینده سابق مجلس در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج به یکی از کارکردهای بسیج اشاره کرد و گفت: یکی از این کارکردهای نهاد انقلابی تسری و تداوم ارزش‎های انقلابی و نهادینه کردن آن درون جامعه است که می‎تواند جامعه را از گزندهای بیرونی و حتی گزندهای درونی مصون دارد.

شفیعی با اشاره به اظهارات رئیس سازمان بسیج مستضعفین مبنی بر لزوم تعمیق بخشی و کیفی‎سازی طرح صالحین عنوان کرد: این سخن سردار غیب‎پرور حکایت از آگاهی ایشان نسبت به این مسائل و اثرات این طرح دارد.

نماینده سابق مجلس در ادامه با اشاره به لزوم بصیرت افزایی در شرایط کنونی و تلاش دشمنان برای نفوذ در کشور مطرح کرد: حلقه های صالحین بسیج که افراد مختلف جامعه را در برمی‎گیرد، باید هم تغذیه اطلاعاتی شوند و هم این اطلاعاتی که به دست می‎آورند به خوبی به بدنه جامعه تسری دهند، در چنین شرایطی می‎توان با استفاده از یک سری ابزارهای نرم، یک بدنه سخت را در مقابل نفوذ به وجود آورد.

شفیعی با بیان اینکه هجمه‎ها و تهدیدات دشمنان نظام علیه کشور تمامی ندارد ادامه داد: باتوجه به اینکه این تهدید همیشه وجود دارد، بازدارندگی در مقابل آن نیز همیشه باید وجود داشته باشد و از آنجایی که هجمه‎های دشمنان در شرایط کنونی کشور با شیوه‎های و ابزارهای مختلف است لذا راه‎های مقابله با آن نیز باید مختلف باشد و حلقه‎های صالحین شکل گرفته در بسیج بایستی متناسب با شرایط روز پیش روند و در بصیرت افزایی مردم جامعه تلاش جدی داشته باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar