سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۱۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵- ۱۵: ۱۱
دبیر جامعه جوانان متحد اسلامی اصفهان:
دبیر جامعه جوانان متحد اسلامی اصفهان گفت: جامعه جوانان متحد اسلامی اصفهان با داشتن نیروهای جوان و متخصص آمادگی خود را در راستای حفظ وحدت و همکاری با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج،سعید دادگستربا اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: تاکنون تعدد و پراکندگی تشکل‌های انقلابی و وجود سلایق مختلف در بین اصولگرایان علل اصلی عدم اتحاد در بین نیروهای انقلاب بوده، اما در حال حاضر با شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی امید است که وحدت رویه در بین نیروهای انقلابی و دلسوزان به نظام و انقلاب بیشتر از پیش شکل بگیرد.

وی گفت: با توجه به معیارها و آرمان‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب که همان آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری پیرامون معیشت مردم و اشتغال و اقتصاد مقاومتی است، در این راستا جامعه جوانان متحد اسلامی استان اصفهان که یک تشکل جوان و پویا به شمار می‌رود حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام می‌کند.

دبیر جامعه جوانان متحد اسلامی اصفهان افزود: این تشکل با داشتن نیروهای جوان و متخصص آمادگی خود را در راستای حفظ وحدت و همکاری با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام می‌کند.

وی با بیان اینکه بهتر است نگاه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به استان‌ها متفاوت باشد، خاطرنشان کرد: مثال عینی این موضوع وحدت اصولگرایان در استان اصفهان است، حدود دو سال است که مجمع اصولگرایان این استان شکل گرفته و تقریبا هدفی شبیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دارد و بهتر است جبهه در استان اصفهان نیز از ظرفیت‌های موجود بهره ببرد.

دادگستر ادامه داد: البته جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همان‌گونه که از نامش مشخص است فراتر از اصولگرایی حرکت خواهد کرد و مقرر شده که از تمام ظرفیت‌های انقلابی و دلسوز نظام خارج از بحث جناح و حزب استفاده کند.

وی خاطرنشان کرد: بهتر است جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان‌ها با مشورت و نظر امام جمعه، روسای حوزه‌های علمیه و علمای استان شکل بگیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar