سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۴۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵- ۲۷: ۱۰
مسئول سازمان بسیج طلاب در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
حجت الاسلام شاهردوی گفت: عشق به ولایت فقیه؛رمز پیروزی بسیج برای مقابله با دشمن است و همین عشق باعث می شود که جانش را به راحتی فدا کند، چرا که به آن باور قلبی دارد.
حجت الاسلام محمود محمدی شاهرودی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسیج در پروژه نفوذ دشمن و جلوگیری از آن قدم های بزرگی برداشته و نقش بسیج در تمامی بخش های نظام غیرقابل انکار است، گفت:واژه بسیج دربرگیرنده ارزش های الهی و زیبایی هاست و مقام معظم رهبری هم در اهمیت این واژه بارها تاکید کرده اند که بسیجی یعنی حضرت علی(ع) که تمام وجودش را وقف اسلام بود.
 
وی در ادامه با بیان اینکه در دنیا مولفه هایی برای قدرتمند نشان دادن یک ملت وجود دارد که ویژه ترین مولفه های قدرت این است که یک قشر عظیمی خود را فدای یک هدف کنند، خاطر نشان کرد:امروز بسیجیان ما آمادگی خود را برای حمایت و فرمانبرداری از رهبری با تمام جان خود اعلام کرده اند و از اهداف الهی دفاع می کنند و دنیا نیز قدرت ایران را از رهبری الهی و جانفشانی بسیجی ها می دانند.
 
مسئول سازمان بسیج طلاب در پایان با بیان اینکه عشق به ولایت فقیه؛رمز پیروزی بسیج برای مقابله با دشمن است، ابراز داشت: بسیج و بسیجی عاشق اسلام و ولایت فقیه است و همین عشق باعث می شود که جانش را به راحتی فدا کند، چرا که به آن باور قلبی دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: