سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۵۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵- ۰۶: ۱۱
یکی از پزشکان مرند در این کارگاه آموزشی گقت: آشنایی نیروهای مسلح با شیوه های نوین تغدیه یکی از مهم ترین الزامات در سلامتی بوده و با راهکار های خیلی ساده می توان آن را در زندگی فردی و اجتماعی خودمان عملی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مجید مرتضوی در این کارگاه آشنایی با شیوه های نوین تغذیه، پیشگیری از بیماری ها، غربالگری نیروها و اجتناب از مصرف خود سرانه داروها را بهترین ابزار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: جلوگیری از مصرف هزینه های ناشی از آن ها را از مهم ترین اولویت ها در کشور دانست.

مرتضوی ادامه داد: مهم‌ ترین اصل در زندگی، سلامتی است و سلامتی بستگی به شیوه زندگی ما دارد، چنان چه این شیوه زندگی درست باشد، سلامتی ما حفظ و ارتقا می ‌یابد.

وی بیان کرد: برای دستیابی به یک تغذیه مهم، پیش‌شرط‌ های انگیزه، دانش تغذیه‌ای و نگرش مثبت به سلامت ضروری است و با فراهم شدن این موارد زمینه برای ایجاد یک رفتار مناسب تغذیه ‌ای فراهم خواهم شد و زندگی ما رو به بهبودی و سلامتی خواهد رفت.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar