سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۶۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵- ۳۴: ۰۹
حجت الاسلام دیباجی در گفت و گو با «بسیج»:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی بسیج با بیان اینکه انقلاب اسلامی با استکبار سر سازش ندارد،گفت:هویت انقلاب اسلامی ایران بر پایه ایستادگی در برابر زورگویان و اقدامات خصمانه استکبار جهانی است.
حجت الاسلام دیباجی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی بسیج در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ملت ایران هیچ‌گاه با استکبار و قدرت‌ها استکباری سر سازش ندارد، گفت: امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کردند که یکی از شعارهای انقلاب اسلامی،مبارزه با استکبار جهانی است و این به این معنی است که کشورهایی همچون آمریکا، همیشه با ملت ایران سر دشمنی دارند و حاضر نیستند که دست از دشمنی خود بردارند  و مهمترین هدفش، نابودی اسلام است و به همین جهت، ملت ایران حاضر نیستند که دست از مبارزه با شیطان بزرگ بردارند.
 
وی ادامه داد:هویت انقلاب اسلامی ایران بر پایه ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویان و اقدامات خصمانه استکبار جهانی است، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دست شیطان بزرگ از دخالت در امورات داخلی کشورمان حذف شد و به همین دلیل است که دشمنی شان را با ملت ایران پایان نمی دهند و در صددند تا موجب نابودی انقلاب اسلامی شوند.
 
حجت الاسلام دیباجی در پایان خاطر نشان کرد: آمریکا باید بداند که همانطور که ملت ایران شاه را از کشور بیرون کردند، حاضرنیستند که به شیطان بزرگ اجازه دخالت در امورات داخلی کشور را بدهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar