سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۱۸۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵- ۴۷: ۰۵
مسئول سازمان اردویی راهیان نور بسیج عنوان کرد
مسئول سازمان اردویی بسیج با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی ایران به خارج از مرزهای کشور، به یکی از دغدغه های استکبار تبدیل شده است، گفت: روحیه استکبار ستیزی یکی از مولفه های اصلی انقلاب اسلامی است.
به گزارش سرویس راهیان نورخبرگزاری بسیج، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی بسیج گفت: امام خامنه ای بارها درباره نفوذ فرهنگی و سیاسی آمریکا به کشورمان هشدار داده‌اند؛ البته همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان ما به شیوه‌های مختلف در جهت نفوذ به کشور تلاش کرده‌اند اما بحمد الهی با هوشیاری مردم و هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب، هر بار شکست خورده‌اند اما باید همیشه نسبت به تهدیدات دشمن هوشیار بود.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن از هر راهی برای آسیب زدن به نظام جهمور اسلامی ایران استفاده می کند، افزود: دشمن تلاش دارد به وسیله راه‌های گوناگون به قسمت‌های مختلف نظام رخنه کند و در این راستا راه‌های نفوذ فراوانی را برای خود طراحی کرده است، به همین دلیل نیازمندی ما به بصیرت‌افزایی و افزایش آگاهی‌های خود نسبت به این راه‌ها و شناخت آنان در شرایط کنونی چندین برابر شده است.
 
سردار سلیمانی در پایان با اشاره به اینکه پشتیبانی از ولایت فقیه باعث بیمه شدن انقلاب اسلامی می شود و بسیج و سپاه در خدمت رهبر و انقلاب اسلامی هستند، افزود: ملت ما همواره در رکاب امام و رهبری بوده‌اند و زمانی که امام راحل دستور تشکیل بسیج مستضعفین را دادند، شاهد استقبال بی‌نظیر ملت از این تشکل مقدس بودیم و بحمد الهی این شجره مقدس بسیج و تفکرش روز به روز در حال گسترش است.
 
مسئول سازمان اردویی بسیج در پایان با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی ایران به خارج از مرزهای کشور، به یکی از دغدغه های استکبار تبدیل شده است، گفت: روحیه استکبار ستیزی یکی از مولفه های اصلی انقلاب اسلامی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar