سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۸۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵- ۲۶: ۰۹
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با «بسیج»:
نقوی حسینی گفت: ایستادگی، مقاومت و اقتدار ملت ایران است که سایه جنگ را از سر کشور برداشته است، ملت ایران به استکبار درسی آموخته اند که امریکا جرات نمی کند به ملت ایران حمله نظامی کند.

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج، با اشاره به اظهارات سخنگوی کاخ سفید درباره این که ترامپ هیچ گزینه‌ای را از روی میز خارج نمی‌کند  گفت: در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و در این 38 سال امریکایی‌ها سیلی محکمی از ملت ایران خوردند که هنوز گیج آن سیلی هستند و طی این 38 سال علیه ما همیشه تهدید نظامی کرده اند و همیشه تحریم کرده اند.

وی در ادامه با بیان این که برخی از آقایان معتقد بودند برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشته است، افزود: امریکایی ها همیشه علیه ملت ما فشار آورده اند، بنابراین اگر سایه جنگ به معنای این است که امریکا تهدید نظامی بکند و یا نکند، باید بگوییم که امریکایی ها طی این 38 سال همیشه تهدیدنظامی کرده اند و همیشه این تهدید وجود داشته است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچ توافقی، هیچ مذاکره ای و هیچ قراردادی نتوانسته است تاکنون مانع از تهدیدات امریکایی ها شود اما اگر معنای آن این است که امریکا جرات نمی کند اقدام نظامی کند این هم متعلق به ایستادگی، مقاومت و اقتدار ملت ایران است که سایه جنگ را از سر کشور برداشته است، ملت ایران به استکبار درسی آموخته اند که امریکا جرات نمی کند به ملت ایران حمله نظامی کند.

نقوی حسینی اذعان کرد: هیچ توافق و قراردادی در روند امریکایی ها تاثیر نخواهد گذاشت، اما در روزهای اخیر به عبارتی از 26 دیماه سال 94 که اجرای برجام آغاز شد، جسارت امریکایی ها چند برابر شده است، طی یک سال گذشته تاکنون امریکایی ها هفدهمین بار نقض برجام را هم به تصویب رسانده اند یعنی 17 بار علیه ما محدودیت جدید، تحریم جدید و مشکلاتی جدید را ایجاد کرده اند.

نماینده مردم ورامین عنوان کرد: این اعداد و ارقام نشان می دهد امریکایی ها با وجود برجام نه تنها عقب نشینی نکرده اند بلکه رفتار خصمانه خود را کنار نگذاشته اند و جسورتر شده اند و مناسبات خصمانه بیشتری را از پیش گرفته اند، این اقدامات امریکا جمله ای از امام(ره) را به ما گوشزد می کند که فرمودند: «امریکا مثل آن حیوان درنده ای است که اگر جلویش بایستید  جلوی ما می ایستد اگر از جلویش فرارکنیم ما را دنبال می کند و اگر دنبالش کنیم فرا می کند».بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar