سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۱۹۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵- ۱۸: ۱۰
استاندار اردبیل؛
استاندار اردبیل گفت: گره منطقه قلعه باشی خلخال به دست شورا وشهردار وقت انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خلخال به نقل از ازناو، مجید خدابخش در جلسه بررسی مشکلات منطقه قلعه باشی که با حضور امام جمعه وفرماندار خلخال در حاشیه سفر به خلخال تشکیل شد گفت: گره منطقه قلعه باشی به دست شورا وشهردار وقت انجام شده است .

زمانی شورا و شهرداری خود درخواست بافت تاریخی منطقه را کرده اند و پس از آن هیچ اقدامی انجام نداده اند.

استاندار اردبیل گفت: در آن زمان پول خوبی به بافت های تاریخی می داند ولی شورا وشهرداری آن زمان نتوانسته اند نه پولی بگیرند ونه کاری انجام دهند.

وی گفت: یا باید از خیر خیابان موجود گذشت و یا باید این بافت را ساماندهی کرد که منطق صحیح هم این است که در مقابل دو خواسته متعارض بایدکاووش کنید.

خدابخش گفت: گره کار به دست شورا و شهرداری آن زمان صورت گرفته و باز هم حل این مشکل به دست خود مردم است.

وی با اشاره به صبحت های مدیر کل میراث فرهنگی گفت: این صبحت ها اظهار وجود چیزی در این منطقه است که اگر چیزی است خوب کاوش کنید و در جهت احیای این بافت باستانی دراین راه هزینه شود.

استاندار اردبیل گفت: شورا و شهرداری باید همکاری کند و اصل انتخاب شورا برای این است که مردم وارد عرصه شوند و اصلا بحث نظام این است که شهر را مردم اداره کنند و انتخاب شوارا به جهت اداره شهر به دست مردم است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: