سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۲۲۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵- ۵۷: ۱۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بسیج شهرستان اردبیل:
نوری عصر کنونی را عصر خمینی و تفکر اسلامی برشمرد و گفت: تفکر امام و کتاب قرآن دنیا را تکان داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حجت الاسلام حسین نوری در مراسم یادواره شهدای عملیات والفجر 8، شهدای انقلاب و شهدای محله وحدت که در مسجد هاشمیه سلمان آباد برگزار شد اظهار داشت: بفرموده امام راحل منزلت مردم ایران از مردم عهد پیامبر بالاتر است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بسیج شهرستان اردبیل با اشاره به تفکرات ناسیونالیستی، مارکسیستی، پارنترکیستی و پانتارکسیسم که از سوی غرب خاور میانه را احاطه کرده بود افزود: ایران نیز دنباله رو نظام لیبرالیستی غرب بود اما امام خمینی گفتمان دینی را مطرح کرد که بر همه تفکرات و نظام های انحرافی غالب شد.

وی با تاکید بر گفته وزیر خارجه اسبق آمریکا مبنی بر این که امام و حرکت های سنجیده و هوشمندانه او مجال چاره اندیشی و تفکر را از غرب و آمریکا گرفته بود گفت: معنی این سخن رئیس اسبق سیا که گفته بود "رایانه های ما خمینی را نمی شناسد؛" به تعبیر امام راحل این است که؛ انقلاب جز اراده الهی و امداد غیبی چیز دیگری نبود. و به این دلیل شکست خوردند و انقلاب پیروز شد که از اراده الهی بی خبر بودند.

نوری عصر کنونی را عصر خمینی و تفکر اسلامی برشمرد و گفت: تفکر امام و کتاب قرآن دنیا را تکان داد.

وی ادامه داد: کسانی که دل به آمریکا می بندند باید بدانند که واقعیت درونی آمریکا همان چیزی بوده که ترامپ بخوبی آن را به تصویر می کشد و حقوق بشر آمریکایی را با دستبند زدن به دست کودک 5 ساله ایرانی معنی می شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بسیج اردبیل اولین اصل اصولی مکتب امام را اثبات اسلام ناب محمدی(ص) و نفی اسلام رحمانی، امریکایی، داعشی، وهابی و آخوند درباری بود.

وی انحراف از مسیر امام و شهدا را مساوی با شکست حتمی دانست و ادامه داد: امام تاکید داشت که تمام امور به رای مردم سپرده شود و به مردم اعتماد راسخ داشتند و زمانی که در نجف ساکن بودند به دلیل زندگی سخت مردم از نفت استفاده نمی کردند.

نوری تاکید کرد: از همه مردم مسلمان و مظلوم منطقه و دنیا حمایت خواهیم کرد و هیچ راهی جز پیروی از مکتب امام و شهدا راهی نداریم.

نوری در پایان از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن سال 95 در سطح استان اردبیل دعوت به عمل آورد.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar