سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۶۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵- ۵۰: ۲۱
حجت الاسلام حسام امام جمعه موقت آشخانه:
امام جمعه موقت شهر آشخانه گفت:با توجه نامناسب بودن وضعیت آب و هوا ولی حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن وصف نشدنی بود وباید از مردم فهیم و همیشه در صحنه تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، امام جمعه موقت شهر آشخانه گفت:با توجه نامناسب بودن وضعیت آب و هوا ولی حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن وصف نشدنی بود وباید از مردم فهیم و همیشه در صحنه  تشکر کرد.

حجت الاسلام حسام اظهارکرد:دشمنان ایران اسلامی با نظام  و با اصل انقلاب و اتحاد مردم ایران مشکل دارند و همیشه از این اتحاد و همبستگی ملت ایران  هراس دارند.

وی افزود:با توجه به قومیت های مختلفی که در کشور عزیزمان وجود دارد ولی مردم با وحدت و اتحاد  و مواظبت از کشور پشت رهبری ایستاده اند. و به هیچ ملتی اجازه دست درازی به خاک مقدس ایران را نخواهند داد.

 وی تصریح کرد:اگر امت نباشد امام به تنهایی معنا ندارد. و همیشه امت و امام در کنار هم به موفقیت و پیروزی دست یافته اند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت:مسئولان باید بیشتر هوشیار باشند و مواظب ایجاد تفرقه دشمن باشند .

وی تصریح کرد:حزب گرایی و قوم.گرایی معنایی ندارد و همه باید به فکر برطرف شدن مشکلات مردم باشند.

وی بیان کرد:هر کس در چهار چوب بیانات مقام معظم  رهبری قدم بردارد  در آغوش ملت جای دارد و مردم با اگاهی و بصیرتی که دارند  اجازه نطق به کسی  نمیدهند و به کسی اجازه نمی دهند که پایشان را  از گلیم شان درازتر کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: