سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۶۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵- ۵۷: ۲۱
حجت الاسلام شریعتی نژاد امام جمعه شهر قاضی مانه و سملقان:
امام جمعه موقت شهر آشخانه گفت:با توجه نامناسب بودن وضعیت آب و هوا ولی حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن وصف نشدنی بود وباید از مردم فهیم و همیشه در صحنه تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام شریعتی نژاد گفت:با توجه به نزدیک شدن انتخابات و سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز که اشاره به دو نکته مهم فرمودند،که مسئولان در سال اقدام وعمل،چه اقدامی برای معضل بیکاری و اقتصاد که فعلا در اولویت اول است،کرده اند.

وی افزود: عده ای در روز نامه ها سخن از آشتی ملی می زنند،و نیزدر محافل دانشگاهی و متینگها سخنرانی می کنند،این کلام کلید واژه یک آشوب بزرگ در کشور است،زیرا 6سال قبل با همین واژه سوریه را به آشوب کشیدند،و این بار این کلام از حلقوم فتنه گران و همراهان آنان بیرون می زند که نزدیک انتخابات مردم را به دو قطبی و اختلاف بیندازند.ملت با اتحاد و هوشیاری و بصیرت جلوی این توطئه جدید را سد کنند،تا دشمنان را ناکام کنند.

وی خاطر نشان کرد: فتنه گران خائنین به کشور و نظام و انقلاب هستند،آنان باید با توبه و عذر خواهی از ملت و مقام معظم رهبری،به دامن انقلاب و مردم برگردند،آنان از نام ملت و مردم سوء استفاده نکنند.مردم ما آنان را از قطار انقلاب پیاده کرده اند،وآنان مطرود ملت انقلابی هستند.ما با کسی قهر نیستیم که بخواهیم آشتی کنیم ما یک ملت انقلابی مدافع حق و ولایت فقیه،از همه اهل باطل اظهار انزجار و تنفر می کنیم،این درسی است که مکتب عاشورا به ما آموخته است.

 امام جمعه بخش سملقان افزود: ملت ایران،در آزمون پیش رو از حق قانونی و شرعی و عرفی خود،که حق انتخاب اصلح می باشد،بدون اغماز و تطمیع و تحریک و تخریب به آدمهای انقلابی و دل سوز مردم و متفکر برای توسعه در شوراها رای دهند و به یک رئیس جمهور انقلابی با بصیرت و شجاع حق رای خودتان اعمال کنید،که نخواهد از جایگاه رفیع رهبری به نفع سیاستهای منفعل کننده و فشل بهره وری کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: