سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵- ۱۴: ۱۰
نویسنده و منتقد فیلم در گفتگو با «بسیج»:
فاطمه فریدن گفت: باید الان به سراغ کسانی برویم و از آنها فیلم بسازیم که آن زمان در جنگ بودند باید به سراغ زنانی برویم که در جنگ موفق بوده اند.
فاطمه فریدن نویسنده و منتقد فیلم در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: در خصوص پرداختن به سوژه های دفاع مقدس باید گفت که اگر آدم ها حرفی برای گفتن و زاویه دید جدیدی ندارند فیلم نسازند.

وی افزود: کسی باید در مورد جنگ فیلم بسازد که اولا دغدغه و اعتقاد خودش باشد به این دلیل که ما خیلی از سالهای جنگ فاصله گرفته ایم دوما حرف جدیدی را بزند. در غیر این صورت مخاطب به جای اینکه ارتباط عاطفی برقرار کند فیلم را مورد تمسخر قرار می دهد. فیلم باید مخاطب را وادار به فکر کند این اتفاق خوبی است که فیلم برای مخاطب تمام نمی شود.

نویسنده و منتقد فیلم تصریح کرد: باید الان به سراغ کسانی برویم و از آنها فیلم بسازیم که آن زمان در جنگ بودند و ببینیم در حال حاضر در چه شرایطی هستند اگر خودشان نیستند خانواده هایشان که هستند. نباید در دفاع مقدس زنان را مفلوک و بدبخت و ناتوان نشان دهند باید به سراغ زنانی برویم که در جنگ موفق بوده اند.

وی بااشاره به فیلم "چراغ های نا تمام" گفت: این فیلم ایده و سوژه خوبی دارد اما در پرداخت آن کم تجربگی شدیدی وجود دارد یعنی به نظر می رسد که کارگردان چون خیلی کم تجربه است نتوانسته خوب فیلم را پرداخت کند خیلی حرف های شعاری و دیالوگ های تکراری در آن می بینیم و این به فیلم ضربه می زند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar