سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۷۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵- ۱۶: ۰۷
فرمانده پایگاه بسیج فاروج درگفت‌وگو با «بسیج» عنوان کرد
مرتضی اسپیدانی گفت: در پایگاه بسیج به ویژه در حلقات صالحین درحال پیگیری اتفاقات سیاسی روز هستیم و در راستای افزایش بصیرت و فهم سیاسی بسیجیان، نشست‎های بصیرتی مختلف و متداولی را در سطح پایگاه برگزار می‎کنیم.
مرتضی اسپیدانی فرمانده پایگاه بسیج امیرالمومنین شهرستان فاروج استان خراسان شمالی و برگزیده جشنواره مالک اشتر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج بیان کرد: ما در پایگاه بسیج به ویژه در حلقات صالحین درحال پیگیری اتفاقات و حوادث سیاسی روز هستیم و در راستای افزایش بصیرت و فهم سیاسی بسیجیان، نشست‎های سیاسی و بصیرتی مختلف و متداولی را در سطح پایگاه برگزار می‎کنیم.
 
اسپیدانی در ادامه افزود: همچنان‎که نشست‎های بصیرتی نیز به صورت ماهیانه توسط سرگروه‎های حلقات صالحین در حوزه برگزار می‎شود که در این حلقات سرگروه‎ها به تبیین و تحلیل اتفاقات سیاسی روز می‎پردازند.
 
فرمانده پایگاه بسیج فاروج در خاتمه با بیان اینکه به زمان انتخابات نزدیک می‎شویم عنوان کرد: در این راستا ما آغاز به کار کرده‎ایم تا با افزایش نشست‎های بصیرتی و دعوت از هادیان سیاسی برگزیده برای سخنرانی در این نشست‎ها و همین‎طور در حلقات صالحین در راستای افزایش بصیرت و آگاهی دهی به مردم قدم برداریم تا آنها به تحلیل درستی از وقایع سیاسی درحال اتفاق در عرصه انتخابات برسند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar