سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۲۹۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵- ۱۱: ۰۹
فعال فرهنگی بسیجی در گفتگو با بسیج مطرح کرد
مدیرمسئول کانون فرهنگی جوادالائمه گفت: فرهنگ اسلامی با توجه به برنامه جامعی که برای زندگی انسان دارد متضمن توسعه اقتصاد، رفتار، کردار و اخلاق در جامعه است.
حجت الاسلام مسلم نوری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه فعالیت های فرهنگی، هدایت فرهنگی و بصیرت فرهنگی در دل سیاست، اقتصاد، اجتماع و خانواده است، اظهار داشت: با توجه به چنین اهمیتی فرهنگ اسلامی دارد، رهبر فرزانه انقلاب آن را مهم ترین راهکار در مقابل فرهنگ باطل می دانند.

وی خاطرنشان کرد: بنا به تاکید آیت الله خامنه ای جواب کار فرهنگی باطل، کار فرهنگی حق است چراکه فرهنگ حق و هدایتگر می تواند فرهنگ باطل و هجمه فرهنگی دشمنان را از بین برده و جلوی اهداف باطل آن ها را بگیرد.

حجت الاسلام نوری افزود: کارکردهای فرهنگ اسلامی تاثیر بسیاری در پیشگیری از آسیب ها دارد چراکه برنامه سعادت دنیوی و اخروی در این فرهنگ نهفته است.

این فعال فرهنگی در ادامه به اهمیت جایگاه مسجد در فرهنگ اشاره و بیان کرد: مسجد نخستین و فراگیرترین پایگاه فرهنگی و محل تجلی باورها، ارزش ها، اصول و احکام نورانی اسلام است که ارائه خدمات متنوع به عموم مردم را در عرصه های گوناگون فرهنگی برعهده دارد.

حجت الاسلام نوری ادامه داد: کارکردهای مسجد در نظام اسلامی نبوی، می تواند ضمن رعایت اصول و ارزش های بنیادین تفکر اسلامی شامل کارکردها و نقش های نوینی متناسب با نیازها و مقتضیات جدید باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar