سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۱۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵- ۳۸: ۲۱
مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه استان کرمانشاه مطرح کرد؛
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: ۱۰۴ مسافر خارجی از ابتدای امسال تاکنون از یادمانهای مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.

سرهنگ علی یوسفی‌راد در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، با بیان اینکه سال راهیان نوری از یکم اردیبهشت تا 30 فروردین ماه است، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 640 هزار نفر به صورت کاروانی و سازماندهی شده یا مردمی و خودجوش از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه 104 نفر از بازدیدکنندگان مناطق عملیاتی استان کرمانشاه از مهمانان خارجی بوده‌اند، عنوان کرد: بیشترین بازدید یادمانهای استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون با 384 هزار و 56 نفر بازدیدکننده مربوط به یادمان مرصاد است.

یوسفی‌راد با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون 93 شب رزمایش فرهنگی برای عموم در یادمانها برگزار شده است، گفت: زائران راهیان نور در طول امسال از یادمانهای شهدای بازی دراز، مطلع الفجر گیلان غرب، شهدای پاوه، مرصاد، شهید بهشتی قصرشیرین و پادگان ابوذر بازدید کردند.

مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در چند سال اخیر از سایر استانها به مناطق عملیاتی استان کرمانشاه اعزام می‌شوند، بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 33 هزار و 269 نفر از استانهای تهران، همدان، گیلان، گلستان و مازندران از یادمانهای استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.

یوسفی‌راد با بیان اینکه تمام اردوگاهها و یادمانهای استان به همراه راویان و خادمان آماده اسکان و پذیرایی زائران هستند، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 160 هزار و 900 نفر در اردوگاههای استان اسکان داده شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه خادمان و راویان مجرب به صورت فعال در یادمانها، زیارتگاهها و اردوگاهها حضور دارند افزود: اردوگاهها آماده پذیرایی از زائران و کاروانهای راهیان نور از سراسر کشور هستند و زیرساختهای آنها نیز برای آسایش و آرامش زائران در نظر گرفته شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar