سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۳۲۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵- ۵۹: ۱۳
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:
مرحله دوم عرضه گوشت گرم گوسفندی نیز از امروز با قرار گرفتن در مبادی توزیع با قیمت 30 هزار تومان در سطح استان زنجان عرضه خواهد شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، با توجه به افزایش معمول تقاضا در اسفند ماه، به منظور کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای پر مصرف از جمله اقلام پروتئینی شامل گوشت قرمز و گوشت مرغ، اقلام اساسی مثل برنج و شکر و میوه‌جات شامل سیب و پرتقال، سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان برنامه های ویژه ای را برای تنظیم بازار ایام پایانی سال تدارک دیده و اقدامات و برنامه های مختلفی را نیز در دست پیگیری دارد.

عبدالله جعفری با اشاره به اینکه هم اکنون سیب و پرتقال مورد نیاز با کیفیت مطلوب برای عرضه در ایام پایانی سال در حال ذخیره‌سازی در سردخانه های استان است و هیچ گونه نگرانی از بابت تامین میوه شهروندان وجود ندارد، تصریح کرد: همچنین با توجه به افزایش قیمت اخیر گوشت گوسفندی، مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی با هماهنگی بخش خصوصی و پیگیری مدیریت پشتیبانی امور دام استان نسبت به واردات گوشت گرم گوسفندی با محوریت تجار استانی اقدام کرده و در واحدهای صنفی و تعاونی های مصرف ادارات عرضه شد.

وی افزود: مرحله دوم عرضه گوشت گرم گوسفندی نیز از امروز با قرار گرفتن در مبادی توزیع با قیمت 30 هزار تومان در سطح استان زنجان عرضه خواهد شد.

جعفری عنوان کرد: گوشت مرغ دیگر کالای پر مصرفی است که همه ساله با افزایش قیمت در ایام پایانی سال مواجه می شود در این راستا نیز سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان برای کنترل نوسانات قیمتی علاوه بر انجام هماهنگی و تمهیدات لازم برای افزایش جوجه ریزی در ماه قبل به منظور افزایش عرضه در اسفند ماه، اقدام به عرضه مرغ منجمد دولتی با قیمت 5 هزار و 775 تومان کرده است به طوری که گوشت مرغ منجمد هم اکنون در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف ادارات در حال عرضه بوده و در روزهای آتی نیز در نمایشگاه های ویژه بهاره عرضه خواهد شد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان بیان داشت: برنج نیز که از ابتدای ماه جاری توسط شرکت غله وارد استان شده از طریق فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ و تعاونی های مصرف ادارات با قیمت 3 هزار و 800 تومان در حال توزیع است و کار توزیع متناسب با نیاز تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم مناسب بودن قیمت شکر در بازار و فرآوانی آن در سطح فروشگاه ها با هدف پیشگیری از نوسانات قیمتی، توسط شرکت غله استان هماهنگی های لازم به عمل آمده تا در صورت تقاضای عاملین توزیع درب کارخانه به قیمت 2 هزار و 520 تومان قابل تحویل بوده و با قیمت 2 هزار و 855 تومان نیز به صورت فله ای توزیع خواهد شد.

جعفری در پایان با بیان اینکه میوه تدارک دیده شده نیز با تعیین قیمت و زمان توزیع توسط ستاد تنظیم بازار استان در روزهای پایانی سال توزیع خواهد شد، تصریح کرد: میوه توزیعی با هدف کنترل قیمت ها و حمایت از اقشار آسیب پذیر قطعا با قیمتی پایین تر از قیمت حاشیه بازار عرضه خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar