سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۲۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵- ۲۱: ۰۸
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
فیاضی گفت: طرح تحول سلامت با حمایت و بودجه مناسبی که مجلس به آن اختصاص داد شروع خوبی داشت اما به دلیل عدم مدیریت صحیح این طرح موفق عمل نکرد.

عدم مدیریت صحیح، طرح تحول سلامت را بی نتیجه گذاشتعبدالوحید فیاضی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج با اشاره به چالش ها و نواقص طرح تحول سلامت بیان داشت: ساماندهی سلامت در دو سه سال اخیر شروع شد. نظام سلامت از یک نابسامانی مفرطی رنج می برد و همیشه هم مردم از این موضوع گله مند بودند.

وی افزود: یکی از دلایل نارضایتی عمومی در حوزه سلامت بی توجهی دولت ها به این موضوع است. طرح تحول سلامت با حمایت و بودجه مناسبی که مجلس به آن اختصاص داد شروع خوبی داشت اما به دلیل عدم مدیریت صحیح این طرح موفق عمل نکرد.

نماینده سابق مجلس خاطر نشان کرد: مشکل زیرمیزی ها و ناکارآمدی سیستم درمان در بخش دولتی همچنان دیده می شود.

فیاضی مطرح کرد: دو نظام پرداخت ها در طرح تحول سلامت منطقی نبود، تفاوت نجومی پرداخت ها در سیستم سلامت موجب مشکلات بسیار زیادی در این حوزه شد و متاسفانه برخوردی هم صورت نگرفت و این نابسامانی منجر به اعتراضات و نارضایتی های زیاد پرستاران شد.

وی در پایان بیان داشت: کارشناسان و متخصصان در حوزه سلامت معتقدند طرح تحول سلامت تا به الان موفق عمل نکرده و به اهدافی که باید نرسیده است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar