سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۳۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵- ۵۸: ۱۱
یکی از متقاضیان مسکن مهر که واحدش توسط شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن گرو نگه داشته شده به دلیل بی خانمان شدن در کانکس کارگران یکی از پیمانکاران این طرح اسکان داده شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، هفته گذشته یکی از متقاضیان مسکن مهر فاز 3 پردیس با بیان این‌که  شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن حدود 700 واحد آماده مسکن مهر را گروگان گرفته و اعلام کرده فقط در صورت پرداخت مبالغی که بعضا تا 6 میلیون تومان نیز می‌رسد این واحدها را تحویل می‌دهد، اظهار کرد: این واحدهاباید سال‌های 91 و 92 تحویل می‌شد.

وی با یادآوری این‌که متقاضیان با قیمت 27 میلیون تومان برای تحویل واحدهای مسکن مهر فاز 3 ثبت‌نام کردند، گفت:‌این در حالی بود که این قیمت به 29 میلیون و در ادامه به 31 میلیون تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به این‌که پس از مدتی 31 میلیون تومان هم به 39 میلیون افزایش یافت، تاکید کرد: در حال حاضر شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن حدود 700 واحد آماده را گرو نگه داشته و به متقاضیان اعلام کرده برای تحویل آنها باید حدود 6 میلیون تومان دیگر (یعنی مجموعا 45 میلیون تومان) پرداخت کنند.

وی تاکید کرد: این در حالی است که حدود 350 نفر از همین متقاضیان 30 ماه است که دفترچه قسط واحدهای تحویل نشده را دریافت کرده و در حال پرداخت اقساط آن هستند.

یکی از متقاضیان همین واحدها که بانوی سرپرست خانوار با یک فرزند است پنج‌شنبه گذشته مقابل واحد مسکن مهر خود در پروژه شرکت سرمایه‌گذازی بانک مسکن تحصن کرد و خواستار تحویل واحدش شد.

یکی از متقاضیان مسکن مهر در این‌باره به تسنیم گفت: صاحبخانه این خانم که دارای یک فرزند 5 ساله است چند ماهی بود که به دلیل عدم توانایی در پرداخت اجاره‌بها عذر وی را خواسته بود و در ماه‌های اخیر در پارکینگ‌ها، مساجد و خوابگاه راه‌اهن زندگی می‌کرد.

وی با بیان این‌که این متقاضی حدود 42 میلیون تومان را برای مسکن مهر پرداخت کرده است، افزود: این در حالی است که شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن از تحویل واحد به این متقاضی و بسیاری متقاضیان دیگر خودداری می‌کند.

وی با اشاره به وضع بسیار نامناسب این متقاضی گفت: با همکاری شرکت عمران پردیس و برخی متقاضیان مسکن مهر وخوشبختانه این خانم و فرزندش در یکی از کانکس‌های کارگران اسکان داده شد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar