سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۴۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵- ۰۰: ۱۰
فرمانده مقاومت بسیج وزارت ارشاد اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
حسین حاجی گفت: من فکر میکنم که امروز وظیفه خانواده بسیج در بازسازی و نوسازی حوزه فرهنگ بیش از گذشته از حساسیت ویژه ای برخوردار است.
نقش بی بدیل بسیج در بازسازی حوزه های فرهنگی بر کسی پوشیده نیست
حسین حاجی فرمانده مقاومت بسیج وزارت ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: شرایط فرهنگی و ناهنجاریها در حوزه فرهنگ برای عموم مردم ایجاد چالش و گسل کرده است.

وی افزود: من فکر میکنم که امروز وظیفه خانواده بسیج در بازسازی و نوسازی حوزه فرهنگ بیش از گذشته از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

حاجی تصریح کرد: برای حل این معضلات و ترمیم شکاف های عمیقی که در جامعه فرهنگی کشور ما بنا به دلایلی اتفاق افتاده بهترین گزینه ورود بسیج به این عرصه با همه استعداد ها و توانایی های بالفعل و بالقوه است.

فرمانده مقاومت بسیج وزارت ارشاد اسلامی اظهار داشت: متاسفانه در بعضی از مقاطع و ادوار گذشته و حال حاضر عده ای حرکات رو به جلو و ارزنده مجموعه خانواده بسیج را برنمی تابند و مانع ورود و ظهور و حضور دوستان می شوند و گاها چرخ لای چوب می گذارند.

حاجی عنوان کرد: به اعتقاد من اولین حرکت مجموعه بسیج و آغازین نقطه حرکت از ایستایی به سمت توسعه و تعالی فرهنگ این است که ما با یک استعداد فوق العاده منطقی و قوی و عالمانه و آگاهانه ای که در خانواده بسیج سراغ داریم از سکون خارج شویم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
آموزش‌خبرنگاری
tc_sar
tl_sar