سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۴۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵- ۳۸: ۰۸
مسئول بسیج ورزشکاران در گفتگو با «بسیج»:
آذرنوش گفت: چالش هایی در بحث بداخلاقی در ورزش کشور وجود دارد که با هدفگذاری های جدید باید نحوه اجرای برنامه ها برای کاهش بد اخلاقی ها مشخص شود.
هدف ما ارتقاء سطح اخلاق در ورزش است
آذرنوش مسئول بسیج ورزشکاران در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: ما انشاء الله بحث ارتقاء سطح اخلاق در ورزش را دنبال می کنیم که با معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان بنا شد در سال 96 با کمک فرهنگی فدراسیون های ورزشی یکی دو موضوع را هدفگذاری کرده و در سال جدید به آنها بپردازیم که سال 96 بتوانیم خروجی خوبی داشته باشیم.

وی افزود: به طور مثال الان چالش هایی در بحث بداخلاقی در ورزش کشور وجود دارد که با هدفگذاری های جدید باید نحوه اجرای برنامه ها برای کاهش بد اخلاقی ها مشخص شود. شاهد ناهنجاری هایی در سطح ورزشگاه ها و رفتار بعضی از بازیکنان هستیم البته این موارد کم است ولی همین ها راهم می شود به کمک فدراسیون ها حل کرد باید هدفگذاری کرده و بر اساس آن به این مسائل پرداخته شود.

مسئول بسیج ورزشکاران اظهار داشت: برای سال 96 قرار شد یکی دو برنامه را هدفگذاری کنیم و در طول سال به آن بپردازیم که محور این برنامه ها بحث اخلاق مداری است و اینکه ما چطور سطح اخلاق را در ورزش ارتقاء دهیم برنامه های مختلفی را برای این منظور باید پیش بینی کرده و اجرایی کنیم تا به اهداف خود نزدیک شویم.

جامعه مخاطب ما از چند بخش مدیران و بازیکنان و هواداران تشکیل شده و برای هر کدام از این ها باید برنامه خاصی را در نظر گرفت. البته از لحاظ اولویت بندی مربیان اولویت اول را دارند ولی همه در این چرخه باید به هم کمک دهیم تا صرفا به یک طیف پرداخته نشود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar