سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۴۷۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵- ۳۰: ۱۰
یک جامعه شناس در گفتگو با «بسیج»:
دکتر حیدرپور گفت: پیامدهای استفاده از مواد محترقه و آتش زا در این شب باعث می شود خانواده ها سالها گرفتار این مسئله شوند.

کاهش پیامدهای چهارشنبه سوری نیازمند فضاسازی فرهنگی استدکتر محمد حیدرپور جامعه شناس در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با لزوم فرهنگ سازی برای کاهش تلفات چهارشنبه سوری بیان داشت: کمپین هایی که در آن استفاده از مواد محترقه تحریم می شوند در کاهش خسارات و تلفات ناشی از چهارشنبه سوری بسیار موثر خواهند بود.

وی افزود: باید در این رابطه فضا سازی فرهنگی کرد ، چهارشنبه سوری در گذشته به صورت آیینی و سنتی برگزار می شد و این برنامه های خطرناک فعلی نبوده است.

این جامعه شناس با بیان اینکه باید در این زمینه فرهنگ سازی و کارهای جدی انجام شود گفت: رسانه ملی می تواند در این زمینه نقش بسیار مهمی را ایفا کند. رسانه ها، روزنامه ها، خانواده ها و معلمان همه باید وظیفه خود را در این زمینه انجام دهند.

دکتر حیدرپور متذکر شد: باید با افرادی که مقدمات خطرآفرینی در چهارشنبه سوری را فراهم می کنند برخورد جدی شود چرا که پیامدهای استفاده از مواد محترقه و آتش زا در این شب باعث می شود خانواده ها سالها گرفتار این مسئله شوند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar