سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۵۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵- ۱۵: ۰۸
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
محمد علی مددی گفت: متاسفانه برخوردی هم با پزشکان خاطی و کم توجه به بیمار نمی شود و وزارت بهداشت و درمان هم پاسخگو نیست.

باید با پزشکان خاطی و کم توجه برخورد کرد/ عدم نظارت وزارت بهداشت بر این مسئلهمحمد علی مددی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با افزایش خطاهای پزشکی و دلایل آن اظهار داشت: متأسفانه خطای پزشکی در بیشتر مناطق کشورمان افزایش یافته است.

وی افزود: پزشک باید نسبت به بیمار خود توجه بیشتری داشته باشد اما وقتی برخی پزشکان به تعهدات خود عمل نمی کنند و مسئولیت نمی پذیرند همین اتفاقات تلخ رخ می دهد که متاسفانه نظارت و پاسخگویی هم در این رابطه نمی شود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت بهداشت و دولت بر این مسئله نظارتی ندارند خاطر نشان کرد: پزشکان به دلیل مراجعین زیاد فقط اسمشان بر مریض است و دقتی بر وضعیت بیمار خود ندارند نارضایتی های شدیدی که میان پرستاران و پزشکان و کادر بیمارستانی ایجاد شده دودش فقط به چشم مردم می رود.

مددی با بیان اینکه یکی از بزرگترین آسیب های طرح تحول سلامت کمتر شدن احساس مسئولیت پزشکان بود تصریح کرد: متاسفانه برخوردی هم با پزشکان خاطی و کم توجه به بیمار نمی شود و وزارت بهداشت و درمان هم پاسخگو نیست.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar