سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵- ۴۷: ۱۱
عضو کمیسیون اصل نود مجلس در گفتگو با «بسیج»مطرح کرد
فرهاد تجری گفت: دفاع مقدس درس هایی را به نسل های آینده داد تا بتوانند مسیر خود را تشخیص دهند. هر گونه تعلل و تاخیر و کوتاهی یا کم لطفی در این حوزه یقینا خیانت به منافع ملی محسوب می شود.
بی توجهی به فرهنگ دفاع مقدس خیانت به منافع ملی است(برای چهارشنبه)
فرهاد تجری عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع دست اندرکاران راهیان نور گفت: دفاع جانانه و از خود گذشتگی که مردم و جوانان ما بسیجیان و رزمندگان این سرزمین و ملت در دوران دفاع مقدس از خود نشان دادند جزء منحصر به فرد ترین ایثارگری هایی است که شاید برای کمتر کشور نظیر این اتفاق افتاده باشد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس لوح افتخاری برای این کشور است عنوان کرد: در آن فضا و شرایط سخت مردم ما چنین حماسه ای آفریدند و تاریخ ساز شدند و این تاریخ به عنوان برگی زرین باید در کشور نقل و بازگو شود تا همیشه ماندگار بماند.

تجری ادامه داد: دفاع مقدس درس هایی را به نسل های آینده داد تا بتوانند مسیر خود را تشخیص دهند. هر گونه تعلل و تاخیر و کوتاهی یا کم لطفی در این حوزه یقینا خیانت به منافع ملی محسوب می شود و طبق فرمایش رهبری آتش زدن سرمایه ارزشمند میراث تاریخی این کشور است که نباید نادیده گرفته شود.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه ما خصوصا مسئولان که امورات در دست آنهاست وظیفه ملی و شرعی دارند که ایثارگری ها را پاس داشته و به نسل های بعد منتقل کنند عنوان کرد: متولیان اجازه ندهند این حماسه ها در لابه لای زرق و برق زندگی و رفاه زدگی ها تحت الشعاع قرار بگیرد. متاسفانه در آموزش و پرورش در این چند سال به این موضوع خوب پرداخته نشده و باید مسئولان چنین بحث هایی را در کتب درسی به گونه ای که برای نسل جوان قابل فهم باشد در نظر بگیرند که امروز بدانند اگر امنیت و عزت در عرصه جهانی داریم مرهون دفاع مقدس هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar