سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۶۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵- ۴۷: ۱۲
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: پیام استقامت ملت ما برای جهان و جهان اسلام الگو است، بیش از 40 کشور در دنیا ایران را الگوی خود قرار داده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سرهنگ علی قاسمی صبح امروز در همایش تجلیل از اسوه‌های صبر و مقاومت و سالروز قشر بسیج زنان، اظهار کرد: سال گذشته از 88 خانواده و بانوی اسوه تجلیل شد که امسال در چهارمین همایش اسوه های صبر و مقاومت تقدیر از 100 اسوه صبر و مقاومت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی بیش از 33 هزار رزمنده به جبهه اعزام کرد، گفت: پیام اصلی دفاع مقدس ایستادگی، صبر و استقامت بود و جهان را متحول کرد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های اسلامی خراسان جنوبی افزود: هنوز کسی سراغ ندارد انقلابی را که مانند انقلاب اسلامی ایران بر مدار اصلی خودش ایستادگی کرده باشد.

قاسمی با تاکید بر اینکه پیام استقامت ملت ما برای جهان و جهان اسلام الگو است، گفت: بیش از 40 کشور در دنیا ایران را الگوی خود قرار داده اند.

وی با اشاره به اینکه 30 آیه در قرآن در مورد استقامت و ایستادگی داریم، افزود: بانوان بزرگوار انقلاب را تغییر دادند و از آنچه طاغوت برای آنها برنامه ریزی کرده بود که تبدیل به زنان غربی شوند توانستند به بانوان انقلابی شوند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: در جنگ تحمیلی دشمن به مقاومت زنان فکر نمی کرد اما زنان نیز دوشادوش مردان ایستادگی کردند و حدود 30 هزار رزمنده در کشور از میان بانوان بودند.

قاسمی با بیان اینکه در جنگ نرم توجه دشمن به بانوان است، گفت: در جنگ اقتصادی در بخش‌های مختلف تولید و استفاده از کالاهای داخلی بانوان تاثیر بسزایی دارند.

وی خاطرنشان کرد: امام راحل میدانی را فراهم کرد که خواهران در همه عرصه‌ها در آن جلودار بوده‌اند و اکنون نیز در همه بخش‌ها فعالیت دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: