سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۳۶۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵- ۳۹: ۰۸
نشنال اینترست:
یک نشریه آمریکایی در گزارشی نوشت تحریم‌ها همچنان موجب قطع ارتباط ایران با سیستم‌ مالی جهان است و تحریم‌های جدید، توافق هسته‌ای را به مخاطره می‌اندازد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، نشنال اینترست خاطرنشان کرد: بقای توافق به پایبندی واشنگتن به تعهدات خود در قبال کاهش تحریم‌های ایران و همچنین پرهیز کنگره در اجرایی کردن تحریم‌های جدید است. ما با توافق، برنامه اتمی ایران را عقب راندیم. به دلیل نامشخص بودن تعهدات واشنگتن در زمینه لغو تحریم، کشورها برای تعامل اقتصادی با ایران همچنان تردید دارند. به علاوه اینکه اعمال تحریم‌های بیشتر و دیگر اقدامات مخرب علیه ایران سرمایه‌گذاری مستقیم در ایران را کمتر می‌کند و منجر به این می‌شود که ارتباط ایران با سیستم مالی جهان قطع شود.

این نشریه افزود: ایرانی‌ها ذخایر اورانیوم غنی شده خود را تا بیش از 95 درصد کاهش داده‌اند و شمار سانتریفیوژهای فعال خود را تا دو سوم کم کرده‌اند. اگر تعهدات ما در قبال کاهش تحریم‌های اقتصادی علیه ایران اجرایی نشود، بقای توافق هسته‌ای در مخاطره قرار می‌گیرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar