سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۷۲۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵- ۰۰: ۰۸
نماینده مردم میانه در مجلس در گفتگو با «بسیج»:
یعقوب شیویاری گفت: محصولات فرهنگی ما باید روز به روز غنی تر و کیفی تر شده و محتویات آن هم به ارزش های دفاع مقدس نزدیک شود.
محصولات فرهنگی دفاع مقدس باید غنی تر شود
یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع دست اندرکاران راهیان نورگفت: صحبت های رهبر معظم انقلاب همه از روی دلسوزی است و باید به این سفارشات توجه ویژه داشته باشیم.

وی عنوان کرد: به دفاع مقدس باید همه ساله و همه روزه پرداخته شود دفاع مقدس ارزش هایی را به ما داد که به این آسانی نمی توان آنها ر ا به دست آورد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی از افراد سهوا یا از روی آگاهی و خدای نکرده عمدا می خواهند دفاع مقدس را از ارزش بیندازند ما باید ایستادگی کنیم و اینها خائنانه حرف می زنند و نمی خواهند مملکت پا بگیرد.

شیویاری اظهار داشت: دفاع مقدس را باید حفظ کنیم و به پاس شهدایی که خون خود را نثار کردند باید کمر همت ببندیم و ارزش ها را زنده کنیم. در مورد راهیان نور خیلی کارها و زحمت ها کشیده شده خیلی از افراد هستند که در آن زمان نوجوان بودند و یا نبودند اینها باید به این ارزش ها واقف شوند راهیان نور نمادی از ارزش هاست و دفاع مقدس باید همیشه مقدس بماند. هر آنچه در توان داریم باید در این راه استفاده کنیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: ترویج کتاب و تولیدات فرهنگی و هنری از دفاع مقدس بسیار می تواند تاثیر گذار باشد. یک عکس و تصویر از جبهه به خصوص برای نوجوانان و جوانانی که به سرزمین های راهیان نور می فرستیم خیلی می تواند موثر باشد. محصولات فرهنگی ما باید روز به روز غنی تر و کیفی تر شده و محتویات آن هم به ارزش های دفاع مقدس نزدیک شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar