سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۷۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵- ۳۴: ۱۳
دبیر مجمع جهانی مستضعفین در گفتگو با «بسیج»:
دبیر مجمع جهانی مستضعفین گفت: این جایزه نیز در راستای تنویر افکار عمومی و بردن ذهن‎ها به سمتی است که دادگاه شیخ عیسی قاسم در لایه‎های مخفی رسانه‎ها قرار نگیرد.
علی عباسی اصل دبیر مجمع جهانی مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اعطای جایزه انصار المستضعفین به شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین عنوان کرد: همه ساله افرادی کاندیدای این جایزه می‎شوند که خدمتی به مستضعفین جهان کرده باشند و در معرض تعدی و ظلم و ستم دستگاه حاکمه قرار گرفته باشند که از بین این کاندیداها یک فرد انتخاب می‏شود و با توجه به اینکه شیخ عیسی قاسم طی چند ماه اخیر در معرض جسارت به خانه و خانواده و بی‎احترامی به ایشان قرار گرفته است و به خاطر حمایتی که از مردم مظلوم بحرین دارد لذا تشخیص دادیم امسال این جایزه را به این ایشان اعطا کنیم.
 
عباسی اصل افزود: مجمع جهانی مستضعفین بستری برای تجمع کشورها و مستضعفین جهان است که ما به اتفاق چندین کشور به این نتیجه رسیدیم که امسال این جایزه را به شیخ عیسی قاسم اعطا کنیم.

دبیر مجمع جهانی مستضعفین در ادامه این مطلب بیان کرد: این جایزه در راستای تنویر افکار عمومی و بردن ذهن‎ها به سمتی است که دادگاه شیخ عیسی قاسم در لایه‎های مخفی رسانه‎ها قرار نگیرد که نمایندگان 8 کشور به نمایندگی از سایر کشورها در روز مراسم حاضر می‏ شوند و این جایزه را به نماینده شیخ عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم خواهند داد.

عباسی اصل درباره اقدامات ظالمانه دولت بحرین در قبال شیخ عیسی قاسم نیز تصریح کرد: ما در مجمع جهانی مستضعفین شدیدا این اقدام دولت بحرین را محکوم می‎کنیم و در راستای کارمان به اتفاق چند کشور این مطالبه بین‎المللی را از دولت بحرین خواهیم داشت و اقدامات رسانه‎ای را خواهیم کرد و از قضات و دادگاه‎ها و وکلای بدون مرز درخواست خواهیم کرد که پرونده شیخ عیسی قاسم را به عنوان پرونده خاص در محاکم بین‎المللی پیگیری کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: