سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵- ۳۱: ۱۶
مشاور عالی وزیر دفاع:
مشاور عالی وزیر دفاع در گفت: امروز وضع اقتصادی مردم بسیار ضعیف است و اگر سیاسیون مدتی مسولیت خود را به اقتصادیون واگذار کنند وضعیت کشور بهتر می شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، رستم قاسمی در ویژه برنامه تحلیل مسائل سیاسی که در مسجد نبی اکرم(ص)نیشابور برگزار شد، گفت: مردم نیشابور در انقلاب اسلامی ثابت کردند که آنچه تاریخ درباره آنها نوشته درست است، مردم نیشابور مردمی غیور و شهید پرور هستند.
 
وی گفت: استعدادهای لازم در تمامی زمینه ها در کشور وجود دارد و امروز به جرات می توان گفت که دیگر ایران نیازی به خارجی ها ندارد.
 
وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی مهم ترین ضعف کشور است و مهم ترین مشکل مردم معیشت کار و اقتصاد است که باید به آن به طور ویژه رسیدگی شود.
 
قاسمی اذعان کرد: در کشور ایران نشانه هایی از ناامنی وجود ندارد و ایران باثبات ترین کشور در منطقه است و دلیل آن تفکر انقلابی و اعتقاد است.
 
وی تاکید کرد: صنعت دفاعی کشور جزء بهترین صنایع است٬ کشاورزی ایران در دنیا قابل رقابت نیست ولی متاسفانه وضعیت کشاورزی خوب نیست و باید کشاورزی با دانش های نوین انجام گردد.
 
مشاور وزیر دفاع گفت: امروز وضع اقتصادی مردم بسیار ضعیف است و اگر سیاسیون  مدتی مسولیت خود را به اقتصادیون واگذار کنند وضعیت کشور بهتر می شود.
 
وی افزود: تکلیف رییس جمهور پول، نان و اقتصاد مردم است. یا مسولین غافل اند و یا ناکارآمد هستند که وضعیت کشور به این شکل تبدیل شده است.
 
وی ابراز کرد: امروز انتصابات سیاسی و جناحی در کشور آزادانه صورت می گیرد٬ امروز در صنعت نفت حتی یک خارجی هم وجود ندارد که این ها همه از برکات انقلاب اسلامی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar