سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۸۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵- ۰۱: ۱۱
سردار کمال آبادی مسئول بازرسی قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) به همراه جمعی از مسئولین تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) با خانواده شهدای مدافع حرم استان اردبیل دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، در این دیدار سردار کمال آبادی با اشاره به جایگاه رفیع شهدا در اسلام گفت: قدم نهادن در مسیر شهادت ارزشمند بوده و شهدا جزو مقربین درگاه الهی هستند.


مسئول بازرسی قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) با حضور در منزل خانواده شهدای مدافع حرم استان شهیدان علی آقایی و هاشم دهقانی نیا اظهار داشت: شهدا با ایثار جان خود آرامش و امینت را برای جامعه به ارمغان آوردند و این ایثار و شهادت، به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی‌ترین مفاهیم الهی از ارزش والای برخوردار است، یک انسان متعهد می‌تواند به آن مقام دست یابد.
وی در همین راستا تصریح کرد: این مفاهیم اثر‌گذار و حرکت‌آفرین قادرند تا فضای یک جامعه را به صورت گسترده تحت تأثیر قرار داده و برکاتی را به همراه داشته باشند.

سردار کمال آبادی اضافه کرد: جمع حاضر به نیابت از نظام مقدس اسلامی خدمت رسیده اند تا از ایثاری و شهدای والامقام و خانواده فداکار آنان قدردانی کنند.

در پایان این دیدار ها از خانواده و همسران شهیدان علی آقایی و هاشم دهقانی نیا با اهدای لوح و هدایایی تجلیل کردند.