سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۸۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵- ۱۲: ۱۰
حجت الاسلام روانبخش در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
روانبخش گفت: این جریان معاند نظام تمامیت خواهانی هستند که می‎خواهند نظام جمهوری اسلامی از بن و ریشه برکنده شود ازاین جهت این جریان اصلاح‎طلب را در کشور تقویت می‎کنند که به این اهدافشان برسند.
حجت الاسلام قاسم روانبخش سردبیر هفته نامه پرتو سخن در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به گزارش گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران در حمایت از اصلاح‎طلبان و سران فتنه بیان کرد: امروز موضوع جدیدی نیست که اصلاح‎طلبان مورد حمایت امریکا قرار می‎گیرند و نظام جمهوری اسلامی را متهم به ضد حقوق بشر کنند، درحالی‎که همین جریان اصلاحات در داخل کشور بیشترین روزنامه و سایت و فضای مجازی را در اختیار دارد، دولتی که الان روی کار است نیز متعلق به همین‎ جریان است و استادندارها، فرماندارها، بخشدارها، وزرا، بخشی از نمایندگان مجلس در اختیار آنهاست و رئیس مجلس نیز که در لیست آنها بود و در قم رای آورد وابسته به این جریان است، حال چگونه حق این جریان ضایع شده که سازمان ملل و مدافعین حقوق بشر به دفاع از اینها برخواستند؟
 
روانبخش در ادامه تاکید کرد: این جریان معاند نظام تمامیت خواهانی هستند که می‎خواهند نظام جمهوری اسلامی از بن و ریشه برکنده شود و فردی مانند شاه که کاملا در خدمت منافع استکبار است روی کار بیاید ازاین جهت این جریان اصلاح‎طلب را در کشور تقویت می‎کنند که به این اهدافشان برسند لذا این حمایتشان طبیعی است!
 
سردبیر هفته نامه پرتو سخن گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون استکبار جهانی به رهبری امریکا با این انقلاب اسلامی مخالف بوده وهمواره درصدد براندازی این نظام بوده و از نظر استکبار هرکس یا هر گروهی با هر گرایشی که برای براندازی  این نظام تلاش کند مورد تایید آنهاست و از جهت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مورد حمایت استکبار قرار می‎گیرد؛ مانند حمایتی که از سازمان مجاهدین خلق، مسعود رجوی، سلمان رشدی، نهضت آزادی و جبهه ملی و.. نمونه‎هایی از این نوع حمایت معاندین نظام جمهوری اسلامی است.
 
روانبخش در ادامه این مطلب مطرح کرد: به موازات آن گروهی که تحت عنوان اصلاحات شکل گرفتند مورد توجه غرب قرار داشتند و اینها به دو دسته تخریب شدند و دسته افراد آنهایی هستند که در فتنه 78 و 88 دست به براندازی و کودتای نرم زدند که حمایت رسمی و مالی امریکایی‎ها و غرب  از این جریان در زمان این فتنه‎ها برای مردم روشن شد، همچنان‎که گروه دیگر اصلاح‎طلبان نیز که هرچند به حسب ظاهر در مبارزه سخت شرکت نکردند و در مبارزه و جنگ نرم بلند شدند نیز مورد حمایت این جریان معاند نظام واقع شدند و بودجه‎هایی که برای آنها آمده نشان دهنده حمایت‎های سیاسی وغیرسیاسی آنهاست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar