سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶- ۱۹: ۰۹
دبیر هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با «بسیج»:
قاضي زاده گفت: بسیج نگهبان بی‎نظیر اسلام و ایران است که با فکر عمیق و آینده‎گری حضرت امام تشکیل شده و به‎خوبی نیز وظیفه‎اش را ایفا کرده است، ازاین جهت دشمن با اتهام‎زنی به بسیج سعی دارد به هدف شوم دست یابد.
سید امیرحسین قاضی زاده دبیر هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج پیرو بیانات امام خامنه‎ای درباره متهم کردن بسیج به افراطی‎گری و تندروی عنوان کرد: چون دشمن می‎خواهد دژ مستحکم ایران را فتح کند باید آن را از وجود نگهبان خالی کند و از آنجایی که بسیج نگهبان بی‎نظیر اسلام و ایران است که با فکر عمیق و آینده‎گری حضرت امام تشکیل شده است و به‎خوبی نیز وظیفه‎اش را در طول این سی و هشت سال ایفا کرده است، ازاین جهت دشمن با اتهام‎زنی به بسیج سعی دارد به هدف شوم دست یابد.
 
قاضی زاده در توضیح بیشتر بیان کرد: اگر بسیج نبود تا الان ایرانی نبود چرا که این بسیج بود که در مقابل تفرقه‎افکنی‎ها و دشمنی‎های تجزیه طلبانه اول انقلاب از ایران و شورش منافقین و ترورهای مسلحانه او پاسداری کرد، در دفاع مقدس و عرصه‎های دیگر و همین‎طور در جریان فتنه نیز این بسیج بود که در دفاع از این نظام به خوبی نقش‎آفرینی کرد.
 
نماینده مردم مشهد در مجلس در ادامه با تاکید براینکه در هرجایی مشکلی وجود داشته باشد بسیج است که میدان‎داری می‎کند تصریح کرد: لذا طبیعی است که دشمنان توسط عوامل نفوذی و وابسته خودشان و ستون پنجم  در داخل بخواهند که این سرزمین را از نگهبان خالی کنند به همین علت نیز به بسیج حمله می‎کنند و اتهام می‎زنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: