سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۱۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵- ۳۸: ۰۹
کوچکی‌نژاد در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
نماینده مردم رشت گفت: دشمنان به خوبی می‎دانند تنها نهادی که با مردم است و در امورات و عرصه‎های مختلف در کنار آنها قرار دارد و تاثیر مثبتی برای کشور دارد بسیج است و خشم دشمنان نیز نسبت به بسیج به همین علت است.
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج پیرو بیانات امام خامنه‎ای درباره متهم کردن بسیج به افراطی‎گری و تندروی عنوان نمود: با مرور تاریخ سی و هشت ساله انقلاب اسلامی می‎توان دید که حرکت‎های دشمن در رابطه با نیروهای انقلابی مانند بسیج به منظور پیگیری اهدافشان در دوران‎های مختلف به این صورت بوده که با الفاظ و عناوین مختلف آنها را مورد اتهام‎زنی قرار می‎دهند.
 
نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: امروز نیز همان سناریو درحال تکرار است که با عناوین دیگر این اتهام‎زنی به بسیج ادامه پیدا می‎کند و با عنوان نیروهای تندرو وافراطی به این نهاد انقلابی اتهام می‎زنند.
 
کوچکی‌نژاد در ادامه مطرح کرد: این اقدامات دشمنان که با اهداف انقلاب و آرمان‏های حضرت امام و تفکر مقام معظم رهبری زاویه دارند تازگی ندارد و باید گفت که دشمنان به خوبی می‎دانند تنها نهادی که با مردم است و در امورات و عرصه‎های مختلف در کنار آنها قرار دارد و تاثیر مثبتی برای کشور دارد بسیج است و در کنار کارهای فرهنگی و اقتصادی، هر زمان که مردم دچار مشکل شوند پناهگاهشان بسیج است، خشم دشمنان نیز نسبت به بسیج به همین علت است، لذا این اتهام‎زنی خود به بسیج را چون گذشته با عناوین مختلف ادامه می‎دهند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: