سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵- ۱۵: ۰۸
حسین آذین در گفت‌وگو با «بسیج»:
نماینده سابق مجلس گفت: بسیج برای رسیدن به اهداف و منافع دنیایی و شخصی از مبانی و آرمان‎های انقلاب اسامی دست برنمی‎دارد و پایبند به نظام و اصول آن و حافظ انقلاب و ارزش‎های آن است.
حسین آذین نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج پیرو بیانات امام خامنه‎ای مبنی براینکه بسیج سیاسی است اما سیاست‎زده نیست عنوان کرد: بسیج در خدمت انقلاب و نظام است و روحیه انقلابی دارد و طبق آن شاخص‎هایی که مقام معظم رهبری برای انقلابی‎گری فرمودند و در بسیج به خوبی می‎توان یافت؛ بسیجی یک نیروی پابه کار در عرصه‎های مختلف از جمله در عرصه سیاسی کشور است.
 
آذین در توضح بیشتر افزود: این ویژگی بسیج که سیاست‎زده نیست موجب نمی‎شود که وارد جناح‎بندی سیاسی شود و در زمین و پازل دشمن بازی کند و پازل او را کامل کند و از اصل کار باز بماند، بلکه به گونه‎ای حرکت می‎کند که در این سیاست‎ورزی مبانی رهبری معظم انقلاب و آرمان‏های انقلاب اسلامی را در نظر می‎گیرد و هدف‎گذاری می‎کند.
 
وی ادامه داد: یکی از کارهای سیاسی بسیج نجات کشور از وابستگی به دشمن است ازاین جهت  سیاسی کار نمی‎کند و فعالیت‎های و توطئه‎های دشمنان را در حوزه نرم و سخت رصد می‎کند و انحرافات را شناسایی و کسانی که دل در گرو غرب و امریکا و خارج از کشور دارند به مردم معرفی می‎کند همچنان‎که در لایه‎های مختلف اجتماع هم‎افزایی می‎کند و توجه به کادرسازی و جذب حداکثری نیز در بسیج دارد که این معنای سیاست واقعی و درست است که در بسیج می‎توان به خوبی مشاهده کرد.
 
نماینده سابق مجلس در ادامه با اشاره به یکی دیگر از ویژگی‎های بسیج از نگاه امام خامنه‎ای مبنی براینکه بسیج اهل تسامح در اصول نیست بیان داشت: این ویژگی بسیج نیز یکی از شاخص‎های انقلابی‎گری از نظر مقام معظم رهبری است که بسیج دارنده این ویژگی است به این معنا که برای رسیدن به اهداف و منافع دنیایی و شخصی از مبانی و آرمان‎های انقلاب اسامی دست برنمی‎دارد و پایبند به نظام و اصول آن و حافظ انقلاب و ارزش‎های آن است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar