سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵- ۳۵: ۱۰
مسئول معاونت اردوی،گردش گری و راهیان نور ناحیه شاهین شهر و میمه:
:اعزام راهیان نور شاهین شهر و میمه از 25 اسفند آغاز می گردد و بیش از 2000 نفر از مردم شهید پرور شهرستان در قالب 46 دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.

 به گزارش خبرنگار بسیج از شاهین شهر،  برادر عبدالحسین رحیمی  در این رابطه گفت: سفرهای راهیان نور میثاق دوباره مردم با شهدا ست و این حرکت عظیم فرهنگی باعث می شود یاد و خاطره شهدا همچنان در فضای کشور باقی بماند. وی با بیان اینکه زائران شهدا با بینش و بصیرتی که دارند این راه را انتخاب کرده اند که در سال جدید را کنار یادمان های شهدا باشند..

عبدالحسین رحیمی اظهار داشت :اردوهای راهیان نور یکی از تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی کشور است و  به برکت خون شهدا استقبال از این برنامه در این شهرستان خوب بوده است.

وی افزود:حجم زیادی از نفرات اعزام شونده جوانانی هستند که برای اولین بار به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس اعزام می شوند. و سال جدید خود را در حضور شهدا متبرک می کنند.

مسئول معاونت اردوی،گردش گری و راهیان نور ناحیه شاهین شهر و میمه در پایان خاط نشان کرد:اعزام راهیان نور از 25 اسفند آغاز می گردد و بیش از 2000 نفر از مردم شهید پرور شهرستان در قالب 46 دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar