سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵- ۳۵: ۱۱
افرادی که به معنای واقعی منتظر امام زمان (عج) باشند را از راه های مختلفی مانند میزان شناخت آن ها می توان تشخیص داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سلمان محمدی کارشناس علوم قرآنی گفت: یکی از مهمترین راه هایی که افراد منتظر امام دوازدهم (عج) می توانند خود را برای ظهور ایشان آماده کنند، داشتن شناخت و معرفت نسبت به این حضرت است.

وی ادامه داد: برخورداری از شناخت نسبت به امام زمان (عج) تنها آگاهی از القاب این امام بزرگوار و موارد اینچنینی نیست بلکه یک منتظر واقعی باید پیرو مسیر آن حضرت باشد تا بتواند نام منتظر را بر خود بگذارد.

محمدی تصریح کرد: همچنین فردی که به معنای واقعی انتظار حضور امام زمان (عج) را می کشد، در سخنان آن حضرت ، موضوعات مورد سفارش و تاکید ایشان، علامت های ظهور و تمامی مواردی که به امام دوازدهم (عج) مربوط می شود، دقت بسیار بالایی می کند.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: یک فرد منتظر حتی در مواردی که خواسته امام زمان (عج) را با خواسته خود هماهنگ نداند، عمل به کار صحیح و خشنودی حضرت ولی عصر (عج) را به خشنودی و شادی خود ترجیح می دهد و با ادامه چنین روندی، سعی می کند همیشه در مسیر صحیح گام بردارد.

این کارشناس علوم قرآنی یادآور شد: بخشی از شناخت مورد نظر برای داشتن درک و آگاهی نسبت به امام دوازدهم (عج) را می توان از راه مطالعه کتاب های مفیدی که در این زمینه به رشته نگارش درآمده اند و تأمل و تعمق در این آثار، به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین افراد علاقمند به کسب معرفت نسبت به امام دوازدهم (عج) ، می توانند از راه هایی مانند شرکت در جلسه های سخنرانی و گوش فرا دادن به صحبت های بزرگان دینی نیز تا اندازه ای درک علمی خود را در مورد این موضوع مهم بالا ببرند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar