سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵- ۴۱: ۲۱
هفتمین شب از مراسم چهاردهمین جشنواره ملی سرزمین نور/3
سردار کارگر گفت: هماهنگی مسئولان قرارگاه های ستاد مرکزی راهیان نور برای برگزاری راهیان نور، ستودنی است
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بسیج از خرمشهر،سردار کارگر رییس ستادمرکزی راهیان نور کشور در مراسم هفتمین شب از چهاردهمین جشنواره ملی سرزمین نور که در سالن شهید جهان آرا اردوگاه شهید باکری خرمشهر در حال برگزاری است، گفت: مقام معظم رهبری در 16 اسفند مطلبی را فرمودند که این مطلب بسیار مهمی است؛ ایشان فرمودند که تنها راه مقابله با طرح های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه غنی دوران دفاع مقدس در همه عرصه هاست و به اعتقاد ایشان، فناوری استفاده از فرهنگ دفاع مقدس، راهیان نور است.
 
وی در ادامه با تشکر از دست اندرکاران راهیان نور، افزود:از کسانی که در راهیان نور زحمت می کشند، تشکر می کنم، از مسئولان راهیان نور سپاه و بسیج، ارتش، نیروی انتظامی، ناجا،جهاد سازندگی،وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش گرفته تا مسئولان راهیان نور حوزه های علمیه و همه عزیزانی که در این عرصه تلاش می کنند، قدردانی می کنم  و همچنین برگزاری جشنواره ملی سرزمین نور یکی از جشنواره های اثرگذار است که از مسئولانش تقدیر می کنم.
 
سردار کارگر خاطر نشان کرد: بحمدالله سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با همت خودشان، از سالی که در سمت فرماندهی نیروی انتظامی منصوب شدند، مرتبا به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر کرده اند و توجه خاصی به موضوع دفاع مقدس و راهیان نور داشته اند که این اقدام ایشان و همکارانشان، ستودنی است.
 
رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور ابراز داشت: نیروی انتظامی یک نهاد است، نهادی که بعد از انقلاب تشکیل شده است و اهمیت این نهاد آنقدر زیاد است که مقام معظم رهبری فرمودند که نیروی انتظامی و کسانی که در این عرصه تلاش می کنند، مجاهد فی سبیل الله هستند.
 
وی افزود: انتظار از نیروی انتظامی، انتظاری نهادی است چون همیشه درب شهادت به روی ماموران ناجا همیشه باز است و در طول انقلاب اسلامی تا به امروز، شهدای گرانقدری را تقدیم اسلام کرده اند.
 
سردار کارگر خاطر نشان کرد: امنیت امروز خودمان را از تلاش های ماموران نیروی انتظامی داریم و باید در یک کلام گفت که نیروی انتظامی، تعطیلی ندارد.
 
رییس ستاد مرکزی راهیان نور تصریح کرد: بنده به عنوان یک خادم، از ماموران نیروی انتظامی تشکر میکنم.
 
وی افزود: رهبری در سال 92در یک جلسه فرمودند که "بنده انتظار دارم حادثه ای در جریان اردوهای راهیان نور وجود نداشته باشد" و بحمدالله از سال 92 تا به امروز، ما یک فوتی هم در جریان این اردوها نداشته ایم و در سال گذشته 6 میلیون از 7 استان کشور و مناطق عملیاتی بازدید کردند که همه از نظر امنیتی، تامین شده اند.
 
رییس ستاد مرکزی راهیان نور در پایان گفت: ما باید رهرو مقام معظم رهبری باشیم و منویات رهبرانقلاب را در همه عرصه ها عمل کنیم و به خصوص منویاتی که در خصوص زنده نگه داشتن یاد شهداست.
 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar