سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۳۹۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵- ۵۹: ۲۰
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی خبر داد؛
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، از ورود یک میلیون و 798 هزار و 572 نفر زائر به استان در دو روز گذشته خبر داد که در مقایسه با سال گذشته هشت درصد رشد دارد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی فروزان با اعلام این خبر اظهار داشت: آمار ورودی مسافران از  25 تا 27 اسفند ماه به استان از طریق حمل و نقل جاده ای، 156 هزار و 812 نفر بوده است که سهم 8.7 درصدی از کل مسافران را به خود اختصاص داده و در مقایسه با سال گذشته 19 درصد کاهش دارد.
 
وی آمار ورودی زائران و مسافران از طریق فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد در سه روز گذشته را 43 هزار 499 نفر اعلام کرد که در مقایسه با سال گذشته 12 درصد افزایش دارد و 2.4 درصد از کل مسافران ورودی در این سه روز را به خود اختصاص داده است.
 
مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران و سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، سهم مسافران ریلی ورودی از 25 تا 27 اسفند ماه سال جاری را از مجموع مسافران، 3.3 درصد اعلام کرد و افزود: 58 هزار و 605 نفر در سه روز گذشته از طریق راه آهن وارد استان شدند که در مقایسه با سال گذشته30 درصد کاهش دارد.
 
فروزان ادامه داد: یک میلیون و 539 هزار و 656 نفر نیز از طریق وسائط نقلیه ی شخصی به استان وارد شدند که 85.6 درصد از سهم مسافران ورودی را به خود اختصاص داده اند و در مقایسه با سال گذشته 14 درصد رشد دارد.
 
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، همچنین از ورود یک میلیون 154 هزار و 953 نفر زائر به مشهد مقدس در سه روز گذشته خبر داد که در مقایسه با سال گذشته هشت درصد رشد دارد.
 
مهدی فروزان با اعلام این خبر اظهار داشت: آمار ورودی مسافران در 25 و 26 و 27 اسفند ماه به مشهد از طریق حمل و نقل جاده ای، 102 هزار و 296 نفر بوده است که سهم 9 درصدی از کل مسافران را به خود اختصاص داده و در مقایسه با سال گذشته 12 درصد کاهش دارد.
 
وی آمار ورودی زائران و مسافران از طریق فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد در سه روز گذشته را 43 هزار 820 نفر اعلام کرد که در مقایسه با سال گذشته 13 درصد افزایش دارد و چهار درصد از کل مسافران ورودی در این دو روز را به خود اختصاص داده است.
 
مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران و سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، سهم مسافران ریلی ورودی در 25 و 26 و 27 اسفند ماه سال جاری را از مجموع مسافران، پنج درصد اعلام کرد و افزود: 58 هزار و 605 نفر در روز گذشته از طریق راه آهن وارد مشهد شدند که در مقایسه با سال گذشته30 درصد کاهش دارد.
 
فروزان ادامه داد: 950 هزار و 233 نفر نیز از طریق وسائط نقلیه ی شخصی به مشهد مقدس وارد شدند که 82 درصد از سهم مسافران ورودی را به خود اختصاص داده اند و در مقایسه با سال گذشته 14 درصد رشد دارد.
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar