سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۰۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶- ۳۵: ۰۹
زائرشهدا:
سید یحیی حسینی طلبه جوان گفت: حضور کودکان در راهیان نور که سفری سراسر معنوی است باعث می شود تا از همان ابتدا این کودکان با شهدا مانوس شوند.
به گزارش خبرنگار بسیج مستقر در خرمشهر پای گفت و گو با طلبه ی جوان  که همراه دختر کوچکش با حس عجیبی سخنان راوی را گوش می داد نشستیم.
از او درباره علت حضورش همراه با خانوده را در این سفر پرسیدم که گفت:
زمانی که تصمیم گرفتم با همسرم به این سفر بیایم خانواده گفتن بچه ها را ما نگه میداریم شما بروید,  ولی من تصمیم گرفتم تا در این سفر سراسر معنوی بچه ها را نیز بیاورم تا از همین ابتدا با شهدا مانوس شوند و یاد شهدا با گوشت و پوستشان عجین شود.
وی گفت: بچه ها اگر یاد بگیرند که ما این امنیت و زندگی خود را مدیون چه کسای هستیم هیچ وقت فراموش نمی کنند.

از او دوباره ی حسی که در سفر به طلائیه داشت پرسیدم گفت: هنگامی که در این فضا قرار میگیریم تلنگری هست برای ما تا به عاقبت کار خود بیاندیشیم و  متنبه شویم از گناهانی که انجام دادیم و دل شهدا را شکستیم.

توصیه ای هم به جونان و کسانی که این فضا را تجربه نکرده اند دارید؟ به همه کسانی که تا الان فرصت نداشته اند تا به این مکان نورانی بیایند توصیه میکنم حداقل برای یک بار هم که شده تجربه کنند و به این مکان مقدس تشریف بیاورند مطمئن باشند که ضرر نخواهند کرد و این سفرها راهی است برای هدایت.
4002/پ20/ب/ 38
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: