سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۵۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶- ۰۱: ۰۷
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
تربتی گفت: ما پتانسیل تولیدات کالاهای استراتژیک در کشور را داریم؛علی رغم آنکه کشاورزان خوب مورد حمایت قرار نمی گیرند و به موقع مطالباتشان پرداخت نمی شود اما کشاورزان در بخش تولید ایثارگری خوبی نشان دادند.

نورمحمد تربتی نژاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به میزان وعدم حمایت دولت از تولیدات کشاورزی گفت: ما پتانسیل و ظرفیت تولیدات کالاهای استراتژیک در کشور را داریم.

وی افزود: علی رغم آنکه کشاورزان خوب مورد حمایت قرار نمی گیرند و به موقع مطالباتشان پرداخت نمی شود اما کشاورزان در بخش تولید ایثارگری خوبی نشان دادند و وظیفه خود را به نحو احسن انجام می دهند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: اگر ما بتوانیم حمایت های درستی از کشاورزان داشته باشیم در بخش تولید موفق ظاهر خواهیم شد همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند جلوی واردات کالاهای خارجی گرفته شود؛ باید به بخش داخلی توجه بیشتری شود.

تربتی نژاد خاطرنشان کرد: اگر تولیدات کشاورزی به همین شکل ادامه پیدا کند و دولت هم هدف منداز تولید کشاورزی حمایت کند در سال جاری و سنوات آینده وضعیت بهتری را خواهیم داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar