سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۹
نماینده مردم دزفول در مجلس در گفتگو با «بسیج»:
پاپی زاده خطاب به مجریان قانون و دولتمردان آنها را به جدی تر عمل کردن به این قانون طبق برنامه ای مدون فرا خواند.
پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: تزریق باوراشتباه محدودیت زدایی توسط برخی تحلیلگران جامعه متاسفانه موضوع حجاب و عفاف را به ابزاری تبدیل کرده تا گروه ها و احزاب مختلف برداشت های ساده انگارانه و متفاوت را در رسیدن به اهداف خود تعریف کنند.

وی افزود: بعضی از تحلیلگران سیاسی این باور اشتباه را در جامعه تزریق نموده اند که حجاب و عفاف محدودیت است .
نماینده مردم دزفول در مجلس تصریح کرد: در کشورهای اروپایی که عفاف و حجاب به شکل کشورهای اسلامی رعایت نمی شود اصولی را برای پایبندی شهروندان جهت حفظ ظاهر و رفتار شهروندان نهادینه ساخته اند .واکنش دوسویه میان تصویب و عملی سازی این قانون وجود دارد و عدم اجرایی شدن دلایلی را بر امکان مشکل دار بودن قانون یادآوری می سازد که در این صورت باید اصلاح گردد.
پاپی زاده خطاب به مجریان قانون و دولتمردان آنها را به جدی تر عمل کردن به این قانون طبق برنامه ای مدون فرا خواند.

وی افزود: دشمن تسلط بر فرهنگ اسلامی ایرانی ما را از این طریق می بیند و از طریق رسانه های ارتباطی شبکه های ماهواره ای و مجازی در این راستا کمر همت گماشته است. در حقیقت عدم گسترش حجاب و قانون بر خوشحالی آنها می افزاید و در برابر این رویارویی بایستی مقابله کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar