سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۵۰۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۰۴: ۰۹
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان بر توجه و مراقبت در عدم استفاده ابزاری از مددجویان در عرصه رقابت های انتخاباتی تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، "یحیی صادقی" در جلسه شورای مدیران کمیته امداد استان که با حضور معاونان و مدیران کمیته امداد سطح استان برگزارشد، به فضای جامعه و التهابات ناشی از انتخابات پیش رو و هم چینن اهمیت شرکت در این انتخابات اشاره کرد و افزود: انتخابات نماد مردم سالاری دینی و تجلی اراده مردم و به ویژه محرومان و مستضعفان در تعیین سرنوشت مسایل کلان کشور است.
وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه انتخابات و مشارکت حداکثری آنان مهم ترین عامل در تحقق اهداف عالی نظام اسلامی به ویژه مبارزه با فقر و محرومیت است.
صادقی هر دو انتخابات پیش رو شامل انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در مقیاس خود دارای اهمیت دانست و بر ترغیب و تشویق حضور حداکثری مردم در انتخابات به دور از جهت دهی و ورود به مسائل حاشیه ای و هم چنین پرهیز از همراهی و دخالت در امور شبهه ناک انتخاباتی تاکید کرد.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با تاکید براین که کمیته امداد وارد فضای سیاسی انتخابات نخواهد شد، ضمن دقت و توجه بر عدم استفاده ابزاری از مددجویان در عرصه رقابتهای انتخابات خواستار مراقبت جدی و پیشگیری از بهره برداری ابزاری و سیاسی از محرومیت های مادی و غیر مادی خانواده های تحت حمایت در جریان رقابت های انتخاباتی از سوی گروهها ، احزاب ، جناح ها و تشکل های صنفی در این رابطه شد.
وی تصریح کرد: ما جفا می دانیم که مددجوی تحت حمایت مورد سوء استفاده ابزاری قرار گیرد و به همین منظور به طور جدی از استفاده ابزاری از مددجویان در عرصه انتخابات مراقبت می نماییم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar