سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۵۲۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۵۲: ۰۱
کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
روزبهانی در جمع مردم شاهتور گفت: جبهه ای شکل گرفته به اسم جبهه مردمی انقلاب متشکل از ۵۳ نخبه سیاسی که باید مد نظر همگان قرار گیرد زیرا جمنا یک حزب نیست بلکه جبهه ای است که در مقابل تفکر غربگرا تشکیل شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شرق اصفهان، صبح امروز نشست روشنگری با حضور اقشار مردم دهستان شاهتور برگزار شد.

کارشناس مسائل سیاسی در این نشست با اشاره به اینکه طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در پیچ بزرگ تاریخی قرار گرفته ایم،  گفت: در انتخابات اگر هوشیار و با بصیرت نباشیم، دچار مشکل خواهیم شد زیرا در انتخابات ۹۶در یک دوراهی دولت غربگرا یا شروع مجدد دولت انقلابی و با معنویات مقام معظم رهبری قرار گرفته ایم و باید به دنبال شکل گیری دولت انقلابی و کار آمد باشیم.

یوسف روزبهانی اظهار کرد: دشمن برای القاء دو قطبی از تمام امکانات خود به شکل کاملی استفاده می کند زیرا هدف غرب آمدن دولتی میانه رو است تا بتواند به اهداف خود در نفوذ به داخل ایران برسد.

وی با بیان اینکه دولت فعلی به دنبال تسلط بر افکار است و از آمار و استنباط های خود برای نشان دادن عملکرد استفاده می کند، تشریح کرد:   دولت توجهی به سیاست های اقتصاد مقاومتی ندارند و این در حالی است که چهار سال از ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی می گذرد.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دغدغه رهبری در رابطه با اشتغال جوانان است، به دیدگاه دولت پرداخت و گفت:  وزرای دولت دنبال رابطه با ابر قدرت ها هستند و به توان داخلی جوانان و اقتصاد مقاومتی توجهی نشان نمی دهند و این در نظر نگرفتن دغدغه رهبر انقلاب توسط دولت است.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلابی هستیم، تاکید کرد: جبهه ای شکل گرفته به اسم جبهه مردمی انقلاب متشکل از ۵۳ نخبه سیاسی که باید مد نظر همگان قرار گیرد زیرا جمنا یک حزب نیست بلکه جبهه ای است که در مقابل تفکر غربگرا تشکیل شده است.

انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar