سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۵۶۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۵
حیدر رحیم پور ازغدی در گفتگو با «بسیج»:
حیدر رحیم پور ازغدی گفت: دولت در حوزه کشاورزی از نخبگانی استفاده کند که در ساختار رسمی جذب نشده و با سرخوردگی‌های فراوان مواجه شده اند؛ این نخبگان می‌توانند با تلاش‌ بیش از وزارتخانه کشاورزی، نقش آفرینی کنند.

حیدر رحیم پور ازغدی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: آنچه که دولت باید مورد توجه قرار دهد این است که در حوزه کشاورزی بتواند از نخبگانی استفاده کند که گرچه در ادارات و ساختار رسمی جذب شان نکرده اند و با سرخوردگی‌های فراوان مواجه شده اند؛ لذا این نخبگان می‌توانند با تلاش‌شان بیش از وزارتخانه کشاورزی، نقش آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه باید از توانایی نخبگان در اقتصاد کشورمان بهره گیری کرد افزود: بسیارند نخبگانی که شکنجه های اداری و دردسرهای بوروکراسی ساختار را تحمل کرده و این افراد با اتکا به توان و تلاش خود می‌توانند مسیر اقتصادی کشورمان با محوریت تولید را به پیش ببرند.این افراد به گونه ای بی نام و نشان و بی ادعا هستند که دولت هم می‌تواند از پتانسیل این افراد در مسیر پیشرفت و توسعه اقتصادی کشورمان بهره ببرد.

رحیم پور ازغدی بیان داشت: باور بنده بر این است که علم محوری ضرورت دارد از اینرو بهره گیری از دانش روز را هم را در اولویت قرار می‌دهم ولی آنچه واقعیت دارد این است که آموزش هر علمی، افرادی متعهد و متدین را می‌طلبد این در حالی است که خداوندبزرگ عالمانی که از دانش به خوبی استفاده نمی‌کنند و علم را در مسیر جامعه به کار نمی‌گیرند و منفعت شخصی می‌برند به الاغی تشبیه ساخته که بر پشتش کتاب را حمل می‌کند ولی توان بهره وری و بهره دهی  از دانش خود یا مسوولیت واگذار شده را ندارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar