سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۵۷۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۱۵: ۰۹
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با «بسیج»:
گودرزی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در صحنه های سیاسی باعث امنیت و اقتدار کشور شده است،گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای می تواند مشتی محکم بر دهان استکبار باشد.
داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای برای انتخاب رئیس جمهور آینده کشورمان، گفت: از آنجا که رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز امام راحل از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکید بر نقش و حضور مردم در همه صحنه ها داشتند و این انقلاب برگرفته از خواست مردم بوده است، می طلبد که مردم همچنان در صحنه های سیاسی و حساس کشورمان حضور داشته باشند و از کیان انقلاب اسلامی دفاع نمایند.
 
وی ادامه داد: آنچه از ابتدا تا کنون امنیت و اقتدا کشور را حفظ نموده و چشم طمع منافق و دشمن را کور کرده حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای بوده است و همانطور که رهبرانقلاب تاکید فرمودند، هرفردی که آرامش و امنیت را دوست دارد و دوست دار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است، باید پای صندوق های رای حضور پیدا کند.
 
گودرزی در پایان با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق های رای می تواند مشتی محکم بر دهان استکبار باشد، تصریح کرد: جمله معروف امام راحل در مورد انتخابات و نقش مردم که می فرمایند: میزان، رای مردم است و جمله معروف امام خامنه ای(مدظله العالی) که می فرمایند: رای مردم امانت و حق الناس است کسی نمی تواند آن را تغییر دهد؛ بر این اساس انتخابات نقش بسیار مهمی در نظام انقلاب اسلامی ایران دارد و در واقع در هر دوره انتخابات به نوعی یک همه پرسی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar